dziecko w rodzinie królewskiejFot. wikimedia.commons/ Carfax2/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Rodzina Królewska wkrótce się powiększy? O wielkim szczęściu piszą zagraniczne media

Dziecko książęcej pary to jedna z najbardziej wyczekiwanych wiadomości dotyczących rodziny królewskiej. O kolejnej ciąży Księżnej Kate mówiono już wielokrotnie. Teraz pojawiły się pogłoski o drugim dziecku księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Dziecko, które urodzi się w brytyjskiej rodzinie królewskiej, skupia na sobie uwagę milionów ludzi. Królowa również zawsze ma ostatnie zdanie w każdej kwestii dotyczącej malucha. Takie ograniczenia i ciąg decyzyjny przeszkadzały księciu Harry'emu oraz Meghan, którzy zdecydowali się zrezygnować z przywilejów na rzecz spokojnego życia poza Europą. Teraz pojawiły się w zagranicznych mediach zaskakujące wiadomości, zgodnie z którą rodzina królewska może się powiększych, choć w Pałacu ludzi nie przybędzie.

Pierwsi ogłosili wygraną z koronawirusem, nagle przywracają obostrzenia. Porażające doniesieniaPierwsi ogłosili wygraną z koronawirusem, nagle przywracają obostrzenia. Porażające doniesieniaCzytaj dalej

Meghan bardzo chciała mieć drugie dzecko

Mały Archie przyszedł na świat w Wielkiej Brytanii, lecz jego rodzeństwo może urodzić się już w Stanach Zjednoczonych. Po opuszczeniu dworu już ponad pół roku temu, Książę Harry i jego żona udali się do Kanady, a obecnie mieszkają w Los Angeles. Zagraniczne media donoszą o nietypowym zachowaniu pary w ostatnim czasie i zwiastują pojawienie się nowego członka rodziny królewskiej, który jednak wychować się może w USA.

Byli książęta Sussexu porzucili media społecznościowe i starają się trzymać z dala od mediów i paparazzich. Od kilku tygodni nie udało się zrobić im żadnego zdjęcia z ukrycia. Jak twierdzi amerykański tabloid New Idea, dodatkowym powodem unikania zainteresowania jest rosnący brzuch Meghan. W ubiegłym tygodniu 38-latka wzięła udział w spotkaniu online z wolontariuszami z okazji 3. rocznicy pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie. Uwagę widzów przykuł fakt, że była księżna wystąpiła w luźnej koszuli, a brzuch ukrywała za blatem kuchennym.

Królowa może jeszcze nie wiedzieć

- To nie jest przypadek. Meghan zaplanowała to, aby świat dowiedział się o jej ciąży, po tym jak powie to swojej mamie. Uknuła, aby królowa i dwóch następców tronu dowiedzieli się w tym samym czasie jak wszyscy inni, zwyczajni ludzie - twierdzi informator tabloidu New Idea.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda podpisał, a zmiany nie będzie. Część wakacji może być męczarnią
2. Miłośnicy zwierząt będą zachwyceni. Lidl wprowadza hitowe produkty na Dzień Psa

Ekspert od brytyjskiego dworu Phil Dampier twierdzi, że królowa Elżbieta II byłaby zasmucona faktem, że tak ważna informacja była przed nią ukrywana. Harry jest z nią w stałym kontakcie, a według królewskiego protokołu o ciąży w rodzinie najpierw powinna dowiedzieć się monarchini. Meghan już nie raz namówiła męża do złamania zasad, więc i tym razem jest to możliwe, choć wiadomość ta pozostaje w sferze spekulacji zagranicznych mediów, które czekają na oficjalne potwierdzenie stanu błogosławionego Merkle.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka
  2. Media ostrzegają, Polacy z ograniczonym dostępem do gotówki. Lepiej się przygotować na czarną godzinę
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł