dziecko odnalazło się po 26 latachfot. KMP Legnica

Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?

Dziecko zaginęło 26 lat temu i słuch po nim zaginął. Po tylu latach nikt nie spodziewał się go odnaleźć, lecz niespodziewanie pojawiła się odpowiedź. Młoda kobieta twierdzi, że jest zaginionym maluchem, lecz trzeba poczekać na wyniki badań DNA.

Dziecko zaginęło w 1994 roku w Legnicy. Na wizytę u lekarza z półtoraroczną dziewczynką wybrał się ojciec i dziadkowie. Gdy ci weszli do apteki, dziecko w wózku zostało z rodzicem na zewnątrz, gdy z niej wyszli, nikogo już nie zastali. Mężczyzna porwał własną córkę i wywiózł za granicę. Nigdy więcej ich nie widziano, pomimo trwających w całej Polsce poszukiwań.

Zmiana, na którą czekają tysiące Polaków, jeszcze przed wakacjami? Zaskakujące słowa wicepremierZmiana, na którą czekają tysiące Polaków, jeszcze przed wakacjami? Zaskakujące słowa wicepremierCzytaj dalej

Dziecko zostało porwane przez ojca

Mężczyzna wrócił do kraju w 2008 roku po wystawieniu listu żelaznego. Został skazany przez sąd na karę 15 lat pozbawienia wolności za porwanie i sprzedaż córki, lecz zaczął ją odbywać dopiero w 2013 r. W trakcie procesu zmieniał swoje zeznania, nie przyznawał się do winy. Prawdę na temat losów dziecka może ujawnić sama porwana. Jeśli to rzeczywiście ona, to ma już 27 lat i mieszka w USA.

– Skontaktowała się z nami 27-letnia osoba z zagranicy, która twierdzi, że jest dziewczynką z Legnicy, która zniknęła w 1994 roku. Kobieta niedawno dowiedziała się, że jest osobą adoptowaną i zaczęła poszukiwać swej prawdziwej tożsamości. Na jednym z portali o osobach zaginionych natknęła się na sprawę z Legnicy. I twierdzi, że odpowiada rysopisowi – poinformowała oficer prasowa policji w Legnicy mł. aspirant Jagoda Ekiert.

Dzisiaj grzeje: 1. Rzecznik rządu powiedział wprost o wakacjach 2020. Polacy muszą uważać na jedną rzecz
2. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

Babcia zaginionej przyjrzała się zdjęciom młodej kobiety i widzi podobieństwo do osób z rodziny. Policja po otrzymaniu materiału DNA od kobiety i matki zaginionej ustali, czy rzeczywiście są rodziną. Uzyskanie próbek jest obecnie utrudnione ze względu na pandemię, ponieważ kobieta przebywa w Niemczech.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jackowski był pewny swego, niestety, wszystko zaczyna się spełniać. Sytuacja jest bardzo poważna, głos w sprawie zabrała Komisja Europejska
  2. Twoje dziecko boi się zwierząt? Wiemy jak oswoić lęk
  3. Polacy pojadą za granicę na wakacje? Wymieniono 10 państw, wielu się ucieszy
  4. Z ostatniej chwili: Wiadomość dotycząca wakacji w Polsce. Minister przekazał wspaniałą wiadomość
  5. Zamknięcie przedłużone, Polacy muszą czekać do Połowy czerwca. Ogromne rozczarowanie
  6. Radosław Majdan został oskrażony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne kroki

Źródło: Wprost

Następny artykuł