Dziecko nie przeżyło w wypadku.Fot. Wikipedia.org/Mateuszgdynia/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Ojciec i córka jechali samochodem. Nie żyją. Tragedia na północy Polski

Dziecko nie miało szans w starciu z pojazdem. Do tragedii doszło na północy Polski. Służby potwierdziły już zgon poszkodowanych. Gdy na miejscu zginął kierowca, służby rozpoczęły dramatyczny wyścig z czasem, aby tylko uratować dziewczynkę. Niestety - odeszła.

Dziecko, które wraz z ojcem jechało jedną z dróg na północy Polski, nie spodziewało się, że na pozór codzienna przejażdżka zakończy się tragedią. Sama zmarła już w szpitalu, a w wypadku straciła najbliższą jej osobę. Wcześniej służby interweniowały w sprawie tajemniczej śmierci nastolatki ze Śląska.

Dramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źleDramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źleCzytaj dalej

Tragedia na północy. Dziecko wraz z ojcem nie żyją

Jak podają dziennikarze serwisu gp24.pl, do zdarzenia doszło w środę (12 sierpnia) około godziny 18:00. Wtedy też na jednej z dróg w Łebieniu w gminie Damnica (województwo pomorskie) 36-letni obywatel Ukrainy wraz z córką jechał samochodem osobowym między Bobrownikami w kierunku Starej Dąbrowy. Nagle doszło do tragedii. Dziecko straciło ojca na miejscu.

Według ustaleń lokalnych mediów Rusłan O. z niewyjaśnionych przyczyn nagle zboczył z trasy i uderzył w drzewo. Jak podaje Ochotnicza Straż Pożarna z Damnicy, kierowca zginął na miejscu, a służby interweniowały w sprawie 13-letniej córki, Eweliny. Według relacji sierż. sztab. Moniki Sadurska z komendy w Słupsku, na miejsce zdarzenia wysłano zespół służb ratunkowych. Dziecko w bardzo ciężkim stanie zostało przewiezione do szpitala.

Dziecko zginęło w szpitalu. Służby badają sprawę z pomorskiego

Według ustaleń gp24.pl dziecko zostało przewiezione do szpitala, jednak lekarzom nie udało się odratować 13-latki. Jak poinformował redakcję Marcin Prusak z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku, dziewczynka była w bardzo ciężkim stanie, a w wyniku wypadku doznała “wielonarządowych obrażeń”.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. Jeden z popularniejszych banków w tarapatach. Niemal 400 spraw w sądzie

Dziecko zmarło już w szpitalu, a miejsce zdarzenia zabezpieczały lokalne służby. Jak na razie nie podano szczegółów wypadku, jednak gp24.pl podaje, że Rusłan O. nagle skręcił na prawe pobocze. Sprawą zajęła się już prokuratura, a śledczy sporządzili wstępne raporty. Rozpoczęło się dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczyny tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)
  2. Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i Polaków
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Dzieci i psy często bawiły się w ogródku, gdzie ktoś wrzucił zatrute mięso. Doszło do tragedii

Źródło: gp24.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł