Dzieci utopiły się w ChinachPixabay.com/goszka

Tragedia, 8 dzieci nie żyje. Chcieli pomóc koleżance, łzy same napływają do oczu, smutna wiadomość ze świata

Dzieci chciały pomóc swojej koleżance. Niestety, nie skończyło się to dobrze. Podczas akcji ratunkowej sami zginęli. Było ich ośmioro. Nadal nie ustalono, jakie dokładnie były przyczyny wypadku.

Dzieci zginęły podczas próby ratowania koleżanki. Miał to być bohaterski czyn, a skończyło się jeszcze większą tragedią. Służby i śledczy pracują nad ustaleniem szczegółów śmiertelnego wypadku.

Chiny potwierdziły. Okropny skandal. Świat przeciera oczy z niedowierzaniaChiny potwierdziły. Okropny skandal. Świat przeciera oczy z niedowierzaniaCzytaj dalej

Dzieci zginęły. Tragedia na wschodzie

Do wypadku doszło w Chinach. Dzieci utonęły w rzece Fu, która znajduje się w południowo-zachodniej części azjatyckiego kraju. Jak poinformowała stacja telewizyjna CCTV, jedno z dzieci wpadło do wody podczas zabawy. Wtedy pozostali postanowili dziewczynce, która znalazła się w niebezpieczeństwie. Wszyscy wskoczyli do wody, aby wyciągnąć z niej koleżankę. Niestety, nie udało się. Cała grupa dzieci się utopiła. Ich ciała zostały odnalezione w poniedziałek rano.

Jak udało się ustalić, wszystkie dzieci pochodziły z Mixin, które położone jest na przedmieściach metropolii Chongqing. Na dzień wypadku przewidywano, że właśnie w tym regionie miał spaść ulewny deszcz. Nie wiadomo jednak, czy to anomalia pogodowe były przyczyną tragicznej śmierci dzieci. Na ten moment nie są znane szczegóły w sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
2. 1200 zł dla 55 tys. Polek. Mało kto wie, że po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni

Jakiś czas temu do podobnej tragedii doszło na Mazurach. W jednym z jezior utopiła się 12-letnia dziewczynka. Bawiła się ona ze swoimi przyjaciółmi. Dziecka nie udało się uratować pomimo prób. Więcej na temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje 31-letni ulubieniec fanów. Policja bada przyczynę dramatu
  2. Tarcza antykryzysowa i ograniczenie wolności? Przykre konsekwencje mogą spotkać każdego Polaka, szczególnie pewną grupę zawodową
  3. Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę
  4. Prezydent oraz jego żona zakażeni koronawirusem. Media obiegły najnowsze, przykre wiadomości z Hondurasu
  5. Częściowo przedłużają zakaz w Polsce. Wielu Polaków na pewno nawet nie wiedziało
  6. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą

Źródło: Polsat News

Następny artykuł