Dzieci zginęły na miejscu.Fot. Pixabay.com/kropekk_pl

Niewyobrażalna tragedia w Koszalinie. Dwoje dzieci nie żyje

Dzieci nie udało się uratować. Jak podaje redakcja RMF FM, rodzeństwo wypadło przez okno. Matka dzieci nie była pod wpływem alkoholu. Teraz przebywa na obserwacji. Sprawą zajęła się prokuratura.

Dzieci z Koszalina pojawiły się na ustach większości krajowych mediów. Według doniesień redakcji RMF FM, do zdarzenia doszło we wtorek w budynku przy ulicy Władysława IV po godzinie 20:30. Pewne jest, że w mieszkaniu przebywała matka z czwórką dzieci. Dwoje z nich wypadło przez okno.

Wielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świataWielki wybuch w szpitalu. Wiele ofiar i rannych, uwiezieni ludzie, okropne wiadomości ze świataCzytaj dalej

Dzieci wypadły z 9. piętra

Rodzina mieszkała na 9. piętrze bloku, z którego dwoje dzieci - chłopiec w wieku 4 i dziewczynka w wieku 5 lat - wypadło przez okno. Do wypadku doszło chwilę po godzinie 20:30, 30 czerwca (wtorek). Rodzeństwo przebywało pod opieką matki, która, jak wskazuje RMF FM, nie była pod wpływem alkoholu. Fakt z kolei podaje, iż ojciec dzieci był w tym czasie w pracy i pojawił się w domu zaraz po wypadku.

Na miejscu zdarzenia przyjechał patrol policji. Funkcjonariusze podjęli próbę reanimacji dzieci, jednak bez większych skutków. Prokuratura wszczęła śledztwo. Służby są w trakcie badania sprawy. Prokuratura potwierdza, doniesienia mediów, jakoby żaden z rodziców nie był w tym czasie pod wpływem środków odurzających. Co więcej, szczególnie ciężko zdarzenie przeżyła matka dzieci, która obecnie przebywa na obserwacji lekarskiej.

Sprawa dzieci budzi kontrowersje

Jak na razie okoliczności zdarzenia nie są jasne. Według doniesień redakcji Radia Zet, mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku. Takiej możliwości nie wyklucza rzecznik koszalińskiej komendy, Rafał Skoczylas. Po zgłoszeniu sprawy, miejsce zdarzenia było zabezpieczane przez lokalny oddział policji, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

Dzisiaj grzeje: 1. W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia
2. Biedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupy

Miejscowy dziennik, Głos Koszaliński potwierdza, że 4-latek i 5-latka byli rodzeństwem. Co więcej, dzieci prawdopodobnie same otworzyły okno i przez chwilę nieuwagi, wypadły z 9. piętra. Jak podaje Fakt, rodzina mieszkała w bloku od około pół roku. Ojciec pracował, matka zajmowała się dziećmi. Sprawę bada również zespół biegłych psychologów. Niestety na przestrzeni ostatnich dni, nie jest to jedyny wypadek, w którym giną najmłodsi - 28 czerwca doszło również do śmiertelnego zdarzenia w województwie łódzkim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne rozporządzenie rządu ws. kibiców. Świetne wiadomości dla wszystkich Polaków, fani wejdą na trybuny
  2. Nie żyje rzecznik Państwowej Komisji Wyborczej. Nagłe, bardzo przykre informacje
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Zostawiła yorka na 4 godziny w samochodzie. Wszystkie okna były zamknięte

Źródło: Wprost/ Radio Zet/ Fakt

Następny artykuł