droga na południu wypadekFot. google.com/maps/ screen

Wstrząsający wypadek na południu Polski. Nic nie dało się zrobić

Droga na południu Polski została zablokowana. Wypadek motorowerzysty zszokował nawet policjantów, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Nic już nie można było zrobić, by uratować mężczyznę.

Droga w Grzegorzówce w powiecie rzeszowskim nie była w złym stanie, lecz jadący motorowerem mężczyzna nagle zjechał na pobocze. Uderzył w betonowy przepust i zginął na miejscu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wypadku, nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli. Pojawiło się wiele pytań, lecz odpowiedzi wciąż brakuje.

TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeTVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeCzytaj dalej

Droga nie była zatłoczona, motorowerzysta nagle wjechał do rowu

W piątkowe przedpołudnie policja otrzymała zgłoszenie o wypadku. 50-letni mężczyzna wypadł z drogi i uderzył w przepust z ogromną siłą. Gdy przybyli na miejsce, było już za późno na ratunek. Motorowerzysta nie miał szans wyjść cało z tego wypadku, którego przyczyny nadal są badane. Na razie nie można jednoznacznie wskazać, dlaczego kierujący znalazł się poza jezdnią.

– Kierujący motorowerem, 50-letni mieszkaniec gminy Hyżne, jadąc od miejscowości Wólka Hyżneńska, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia motorowerzysta zginął na miejscu. – poinformowali zajmujący się sprawą rzeszowscy mundurowi cytowani przez Super Express.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze. Tylko w czwartek na Podkarpaciu doszło do sześciu wypadków drogowych. Jedna osoba nie przeżyła, a 6 zostało rannych. Ładna pogoda skłania do wycieczek w góry, gdzie po rozpoczęciu roku szkolnego zwykle jest już mniej turystów. Trzeba pamiętać, że mniejszy ruch na drodze nie oznacza, że jesteśmy na niej bezpieczni. Problemy na drodze pojawiły się także niedaleko Warszawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości
  5. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  6. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci

Źródło: Super Express

Następny artykuł