Dorota Szelągowska ma koronawirusayoutube.com TVN Style

Dorota Szelągowska zarażona koronawirusem. Okropne, z ekpią zwiedziła niemal całą Polskę

Dorota Szelągowska urzekła widzów TVN swoim niebywałym urokiem, charyzmą i talentem. Niestety, do mediów właśnie trafiły smutne informacje. Gwiazda dostała pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Dorota Szelągowska od lat jest znana widzom stacji TVN, TVN Style czy HG TV. Jej programy takie jak "Dorota inspiruje,", "Domowe rewolujce", "Totalne remonty Szelągowskiej" i wiele innych, gdzie odmienia oblicza polskich mieszkań. Zawsze robi to w sposób niebywale kreatrywny, korzystając nie tylko ze sprawdzonyvch trików, ale także wprowadzając najnowsze trendy czy najnowocześniejsze rozwiązania. Wielokrotnie udowodniła, że ma fantastyczny gust i wyczucie smaku, a jej umiejętność łączenia kolorów oczarowała tysiące fanów, którzy podczas własnych remontów starają się brać sobie do serca jej rady.

Nieoficjalne: całkowity zakaz przemieszczania z wyjątkiem pracy? Od piątku nowe restrykcjeNieoficjalne: całkowity zakaz przemieszczania z wyjątkiem pracy? Od piątku nowe restrykcjeCzytaj dalej

Słynna dekoratorka zwiedziła niemal całą Polskę, odnawiając domy rodaków. Zawsze z uśmiechem i optymizmem podejmowała się najbardziej niezwykłych wyzwań. Niestety, opublikowała w swoich mediach wstrząsający post. Okazało się, że dostała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Z wpisu wynika, że przez cały czas starała się zachować odpowiednie zasady dystansu społecznego oraz przestrzegała wszystkich innych narzuconych przez rząd obostrzeń, jednak nie udało się jej uchronić.

Dorota Szelągowska przekazała smutną wiadomość

Koronawirus nie wybiera, może zaatakować każdego. Media co jakiś czas informują o kolejnych celebrytach i politykach, u których stiwerdza się zakażenie. Ostatnio niemal wszystkim zaparło dech w piersiach, gdy poinformowano o chorobie prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Innych uderzyła wiadmość o Radosławie Majdanie, mężu Małgorzaty Rozenek-Majdan, który również ma koronawirusa, o czym można więcej przeczytać tutaj. Inne znane osoby z koronawirusem to między innymi Maryla Rodowicz oraz Dorota Gardias, inna prezenterka ze stacji TVN.

Koniec żartów, czy rząd wprowadzi stan nadzwyczajny w Polsce? Polityk PiS nie ma wątpliwościKoniec żartów, czy rząd wprowadzi stan nadzwyczajny w Polsce? Polityk PiS nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Dorota Szelągowska dodała na swoje social media wpis, który zelektryzował fanów. Niestety, przekazała wiadomość do dołączeniu do tego grona. Do treści dodała także zdjęcie ręki, na której narysowana została korona. Pełna treść jej wpisu brzmmi:

- W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie - napisała.

Dorota Szelągowska zarażona koronawirusem. Okropne, z ekpią zwiedziła niemal całą PolskęDorota Szelągowska zarażona koronawirusem. Okropne, z ekpią zwiedziła niemal całą PolskęCzytaj dalej

40-letnia gwiazda na pewno będzie na bieżąco informować swoich fanów o stanie zdrowia. Można jedynie trzymać kciuki i kibicować jej w rychłym powrocie do zdrowia.Warto wziąć sobie do serca rady dekoratorki, której nie pomogły nawet wszelkie potrzebne środki bezpieczeństwa. Oznacza to, że naprawdę trzeba uażać na to, jak wyglądają nasze kontakty z innymi ludźmi podczas panowania pandemii. Nawet chwila nieuwagi może skończyć się zarażeniem.

Dzisiaj grzeje: 1. W programie TVN na żywo padły ostre słowa. Martyna Wojciechowska mówi bez ogródek
2. Biedronka przygotowuje się na Wszystkich Świętych. Nie tylko kupisz znicze za pół darmo, ale jeszcze ci dopłacą
3. Nieoficjalnie: Będzie lockdown Polski, jeśli jedna rzecz się nie zmieni

Sytuacja w Polsce nadal jest poważna. Mimo wprowadzania nowych restrykcji i ograniczeń ilość nowych chorych wciąż jest zatrważająca. W poniedziałek 26 października stwierdzono 10 241 nowych przypadków (z 50,4 tysięcy wykonanych w ostatniej dobie testów) oraz 45 zgonów. Całkowita liczba wszystkich zakażeń w nasyzm kraju wynosi 263 tysięcy, dlatego tak ważne jest, by dbać o siebie i innych, prestrzegając wszystkich zasad, jakie wprowadza rząd. Zwłaszcza teraz, gdy zbliża się czas wyjazdów na groby z okazji Wszystkich Świętych ważne jest, by zawsze mieć zasłonięte usta oraz nos, dezynfekować ręce i zachować minimum 1,5 metra odłegłości od innych osób.

Na świecie sytuacja również jest ciężka. Kolejne państwa wprowadzają dodatjowe obostrzenia by zminimalizować dzienny przyrost zachorowań. W tej chwili stiwerdzono 43 385 514 we wszystkich krajach, natomiast ofiar śmiertelnych koronawirusa jest już ponad milion, a dokładnie 1 159 667. Są także dobre wiadomości, bowiem liczba osób, które pokonały Covid-19 stale rośnie. Tylko 26 października w Polsce uznano za zdrowe 2 683 osoby, a od początku pandemii jest ich 115 302.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Eksperci biją na alarm. Fukushima ponownie nam zagraża
  2. W polskim lesie pojawiła się "biała zjawa". Zdjęcia wyjątkowego zwierzaka wzbudzają zachwyt wśród internautów
  3. Wstrząsające słowa, WHO nie ma wątpliwości. "Mamy obecnie dwie szalejące pandemie"
  4. Czy Polacy wyjadą na cmentarze i zastaną zamknięte bramy? Czasu jest coraz mniej, słowa eksperta niepokoją
  5. Za plecami mieszkańców podjęto porażającą decyzję. Skandal w polskim mieście, turyści nie są zadowoleni
  6. Założyła kamery w domu, aby sprawdzić, co robi border collie. Widok bardzo ją zasmucił
  7. Zmieniła jeden składnik i świat oszalał na ich punkcie. Najlepsze mielone według Magdy Gessler, zrobisz z dziecinną łatwością

Źródło: Facebook

Następny artykuł