Dorota Gardias jest choraFot. YouTube TVN Style

Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu

Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem. Jak informuje Super Express, stan zdrowia telewizyjnej gwiazdy znacznie się pogorszył i teraz jest poważny. Dziennikarka przebywa w szpitalu i ma duże problemy. Są już podejrzenia, od kogo mogła się zarazić wirusem SARS-CoV-2. To już kolejna zarażona osoba publiczna w Polsce.

Dorota Gardias to dziennikarka i prezenterka pogody, którą mogliśmy widzieć między innymi w programach TVN Style. Zapowiadała prognozy synoptyków z niemal każdego miejsca w Polsce. Mogliśmy ją też podziwiać między innymi w "Projekcie plaża" i "Azji Express". Uznaje się ją za jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Niedawno media potwierdziły informacje o tym, że gwiazda trafiła do szpitala. Zgodnie z przekazanymi wiadomościami Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem.

Polsat: poważny komunikat władz na południu Polski Polsat: poważny komunikat władz na południu Polski "Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności"Czytaj dalej

Dorota Gardias jest kolejną osobą publiczną, która niedawno zaraziła się wirusem SARS-CoV-2. W krótkim czasie dowiedzieliśmy się o pozytywnych wynikach testu na obecność koronawirusa byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. W związku ze skokiem zarażeń coraz więcej osób jest narażonych na styczność niebezpiecznym patogenem.

Dorota Gardias ma koronawirusa. Dziennikarka jest w złym stanie.

Obecnie Dorota Gardias przebywa w szpitalu wraz ze swoją córką Hanią, jak informuje Super Express. Zgodnie z podejrzeniami mediów dziennikarka zaraziła się koronawirusem właśnie od swojej córki. Dziewczynka natomiast miała mieć kontakt z wirusem w swojej szkole według ustaleń Super Expressu.Dla fanów taka informacja musi być szokująca. Chyba nikt by się nie spodziewał, że tak aktywnie podróżująca po polsce osoba zarazi się we własnym domu.

Takie media jak Dorota Gardias i Super Express utrzymują, że celebrytka ma problemy z oddychaniem. Dziennikarze SE mieli usłyszeć, że prezenterka czuje się bardzo źle i otrzymuje tlen w szpitalu. Jej córka natomiast ma przechodzić COVID-19 bardzo łagodnie. Z doniesień mediów wynika, że u Hani występuje jedynie lekka gorączka.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Nawet 1500 zł trafi na konta tysięcy Polek i Polaków? Rząd szykuje kolejne pieniądze, znamy szczegóły
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Media przypuszczają, że Dorota Gardias i jej 7-letnia córka będą przebywały w warszawskim szpitalu jeszcze około 2 tygodni. Dzisiaj, tj. 30 września, liczba nowych zarażonych osób wynosi 1552. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o nowy rozporządzeniu w związku z pandemią koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciał się dowiedzieć, co jego beagle robi w nocy, zostawił włączoną kamerę. Nigdy nie spodziewał się podobnego widoku
  2. Naukowcy nie mogą uwierzyć w swoje odkrycie. Chodzi o gigantyczną czarną dziurę. Pochłania wszystko
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat

Źródło: RMF24

Następny artykuł