Dorota Gardias o stanie zdrowiainstagram.com/dorota gardias

Dorota Gardias przerywa milczenie ws. COVID-19. Ostatnie zdjęcie z plaży z córką mówi wszystko

Dorota Gardias od kilku dni walczy z koronawirusem. Media w Polsce pisały, że "walczy o życie". Prezenterka telewizyjna postanowiła skomentować te spekulacje. Wszystko wyjaśniła na swoim profilu na Instagramie. Jaka jest prawda?

Dorota Gardias przerwała milczenie w sprawie swojej choroby. Od kilku dni wiadomo, że prezenterka pogody ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. Potwierdził to TVN w specjalnym komunikacie. Teraz pogodynka zdradziła, jak wszystko wygląda naprawdę.

Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obawFatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obawCzytaj dalej

Dorota Gardias mówi o swojej chorobie

Gwiazda TVN pojawiła się w mediach społecznościowych za pośrednictwem Instagrama. Postanowiła podziękować wszystkim osobom, które przekazały jej wsparcie. Postanowiła także wyjaśnić, w jakiej znajduje się sytuacji.

- Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID. Cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepszą opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej - napisała Gardias.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

Przypominamy, że koronawirusa ma również jej córka Hania. To właśnie ona miała przynieść wirusa do domu z przedszkola. Gardias wyjaśniła, że jej dziecko przechodzi chorobę o wiele łagodniej i nic jej nie zagraża. Pod zdjęciem ponownie dostała wsparcie. Zdrowia życzyły jej także gwiazdy. Były to między innymi Maja Popielarska, Ania Karwan i Grażyna Wolszczak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł