Donald Trump ma koronawirusawikipedia/Gage Skidmore

Polsat potwierdza informację. Donald Trump ma koronawirusa. Jego stan nie jest najlepszy

Donald Trump trafił wczoraj na izolację razem z żoną. Podejrzewano, że mogą być zakażeni koronawirusem, ponieważ samolot, którym podróżowali był skażony. Dzisiaj rano prezydent USA potwierdził, że jest chory.

Donald Trump dzisiaj rano napisał na Twitterze ważną wiadomoiść. Potwierdził spekulacje, że jest zakażony koronawirusem. Przypadek COVID-19 potwierdzono w Białym Domu w czwartek. Chora jest także Melania Trump.

Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obawFatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obawCzytaj dalej

- Dzisiaj wieczorem ja i Melania Trump uzyskaliśmy pozytywny wynik testu na koronawirusa. Natychmiast rozpoczynamy kwarantannę. Przejdziemy przez to razem - napisał na Twitterze prezydent Stanów Zjednoczonych. Jak wiadomo, Donald i Melania czują się dobrze i odbędą kwarantannę w Białym Domu. Pozostaną tam do momentu powrotu do zdrowia.

- Donald Trump i jego małżonka Melania czują się dobrze i planują pozostać w Białym Domu w trakcie powrotu do zdrowia - poinformował w mediach społecznościowych osobisty lekarz prezydenta Sean Conley.

Doniesienia o tym, że prezydent USA może być chory na COVID-19, pojawiły się już wczoraj. Powodem tych spekulacji był pozytywny wynik tesu na obecność koronawirusa u Hope Hicks, doradczyni Trumpa. Kobieta leciała samolotem linii lotniczych Air Force One, na którego pokładzie przebywał także prezydent. Leciał na wtorkową debatę z Joe Bidenem oraz środowy wiec w stanie Minnesota.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

Łącznie liczba wykrytych przypadków SARS-CoV-2 wzrosła w USA dziś do 7 277 352. Pod koniec września ten bilans dziennie zwiększał się średnio o ok. 45 tys. Bilans ofiar śmiertelnych epidemii wzrósł do 207 711. Według "New York Times" sytuacja epidemiologiczna na początku jesieni pogorszyła się 29 stanach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł