Dom skrywał niemałe tajemnice.Fot. YouTube.com/ Parker Production

Weszli do opuszczonego domu w środku lasu. Wewnątrz znaleźli rzeczy, o których nawet im się nie śniło

Dom skrywał przed urbanexplorerami sporo tajemnic. Kiedy ekipa filmowa weszła do opuszczonego domostwo na całkowitym odludziu, ich oczom ukazał się krajobraz, który byłby niemałą gratką dla każdego miłośnika przygód.

Dom najprawdopodobniej położony w amerykańskim stanie Maryland, stał się dla ekipy z kanału Parker Production niemałą zagwozdką. Kiedy zespół wszedł do środka, najpewniej nie spodziewał się takich eksponatów.

Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobieWszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobieCzytaj dalej

Dom niczym muzeum

Na kanale amerykańskiego urbanexplorera Parker Production już 3 lata temu pojawił się film z ekspedycji do jednego z opuszczonych budynków w okolicach stanu Maryland. Jak przyznaje sam twórca, to właśnie w tym regionie najczęściej realizuje swoje nagrania, a dom, na który natrafił - jest naprawdę wyjątkowy.

Dom, w którym nagrywał swój materiał Parker, należał prawdopodobnie do rodziny wielopokoleniowej. W środku zespół odkrył m.in. kapelusze sprzed co najmniej kilku dekad, suknie, garnitury, zabawki, a także - płyty winylowe, które całkiem dobrze przeszły próbę czasu. Co więcej? Najwięcej tajemnic kryło się na drugim piętrze.

Kto tam mieszkał? Dom tajemnicą Maryland

W dalszej części przygód Parkera widzimy, jak dom zaskakuje ekipę następnymi eksponatami. Masywne szafy, ale też eleganckie meble strawione już przez czas. Kroniki, porzucone książki i w końcu - pamiątki rodzinne. To właśnie fotografie w stylu vintage wyjątkowo zainteresowały urbanexplorerów.

Dzisiaj grzeje: 1. Przerażające znalezisko w Warszawie. Odkryto już 12 zwłok
2. Twarz TVP Info nagle odejdzie ze stacji? Niespodziewane doniesienia, wszystko może się zmienić
3. Popełnił kolosalny błąd na grzybobraniu. Nigdy nie rób jak on, trafił do szpitala

Fotografie były rozłożone na łóżku w akompaniamencie porzuconej biżuterii. W centrum znajdują się dwie ramki - po lewej umiejscowiona jest fotografia starszej, wyraźnie bardziej stonowanej, a nawet surowej kobiety, a z prawej - uśmiechniętej młódki. Czyją własnością jest tajemniczy dom? Najpewniej zostanie to tajemnicą podobnie jak sprawa ulicy Kosocickiej w Krakowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Całe życie dokarmiała bezdomne psy. Kiedy odeszła, na pogrzebie zjawili się niespodziewani goście
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Daniel Martyniuk nie miał wyboru. Oficjalnie przeprasza, tym razem przesadził, wszystko przez opinie o hotelu
  4. Los koni z Morskiego Oka przesądzony. Niestety, zapadła decyzja
  5. Polsat potwierdził, spełnia się czarny scenariusz w Zakopanem. Niestety
  6. Konie nie przestaną jeździć trasą do Morskiego Oka. Poprawka upadła, skandaliczne uzasadnienie

Źródło: YouTube.com/ Parker Production

Następny artykuł