Dom Jarosława Kaczyńskiego. Są zmianyWikimedia.org/Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0 PL/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en

Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego aż czerwienieją z zazdrości. Jego dom wygląda jak włoska rezydencja

Dom Jarosława Kaczyńskiego przeszedł pewną zmianę. Jeszcze niedawno mówiło się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości żyje w skromnych warunkach. Teraz jego sąsiedzi mają czego zazdrościć. Posiadłość przypomina włoską rezydencję.

Dom słynnego polityka trochę się zmienił. Do niedawna wiele osób zapewniało, że pomimo sukcesu Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński żyje w skromnym domu, a jego życie wygląda tak samo jak każdego przeciętnego Polaka. Teraz zauważono nowy wizerunek posiadłości prezesa PiS. Jak mówią, wygląda niczym rezydencja z krajów na południu Europy.

Dym widać z wielu kilometrów, ewakuowali tysiące osób. Dramatyczne doniesienia zza granicy, zniszczenia są gigantyczneDym widać z wielu kilometrów, ewakuowali tysiące osób. Dramatyczne doniesienia zza granicy, zniszczenia są gigantyczneCzytaj dalej

Dom Kaczyńskiego. Zaszły zmiany

Prezes Prawa i Sprawiedliwości mieszka w Warszawie. Jego dom znajduje się przy ulicy Mickiewicza, która położona jest w dzielnicy Żoliborz. To dwupiętrowa budowla o powierzchni około 150 metrów kwadratowych. Według plotek, dom jest skromnie urządzony. Jakiś czas temu "Dziennik Gazeta Prawna" pisał, że jest tam klasyczna meblościanka, stary fotel, duża ilość książek i gazet.

Teraz sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego dostrzegli pewną zmianę. Przechodząc obok posiadłości, wygląda ona o wiele bardziej atrakcyjnie. Wszystko z jednego powodu. Płot, który znajduje się przy jego domu, został porośnięty przez winorośle. Teraz bardzo obficie się obrodziły. Posiadłość Kaczyńskiego przypomina teraz klasyczne rezydencje, które można dostrzec na południu Europy, w takich miejscach jak na przykład Włochy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

"SuperExpress" skomentował sprawę w ironiczny sposób. Żartują, że być może Kaczyński planuje stworzyć własną markę win, które miałyby być produkowane z owoców, które pojawią się na winoroślach. Jakiś czas temu pisaliśmy o innym polityku PiS. Można o nim przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie inaczej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: SuperExpress, natemat.pl

Następny artykuł