Muchafot. pikist.com/free-photo-vthlo/pl (zdjęcie ilustracyjne)

Próbował pozbyć się insekta z mieszkania. Wysadził cały dom

Dom starszego mieszkańca francuskiego miasteczka nawiedził niepokojący insekt. Mężczyzna szybko zirytował się nieustającym bzyczeniem owada, dlatego postanowił rozprawić się z nim raz na zawsze. Rozpoczęło się zawzięte polowanie na nieproszonego gościa, które przerodziło się w prawdziwy dramat. W mieszkaniu Francuza doszło do eksplozji.

Dom mieszkańca Parcoul-Chenaud opanował wyjątkowo dokuczliwy lokator, który za wszelką cenę nie chciał się z niego wyprowadzić. Mowa o insekcie, który nie dawał spokoju starszemu mężczyźnie. Mieszkaniec francuskiego miasteczka stracił cierpliwość i złapał za elektryczną łapkę. Finał pogoni za muchą okazał się być makabryczny, doszło do wypadku.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Mężczyzna gonił muchę po domu

Nieszczęśliwy wypadek zdarzył się w piątkowy wieczór w departamencie Dorogne, kiedy to polowanie na muchę przyjęło nieoczekiwany obrót sprawy. Mężczyzna, którego dom nawiedził latający insekt nie był świadomy, że w jego kuchni doszło do rozszczelnienia butli gazowej. W chwili, gdy włączył elektryczną łapkę, w jego mieszkaniu doszlo do potężnego wybuchu. Katastrofa była nieunikniona.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

W mieszkaniu doszło do wybuchu gazu

Połączenie elektryczności oraz łatopalnej substancji unoszącej się w powietrzu doprowadziło do eksplozji. W wyniku wypadku kuchnia została całkowicie zrujnowana. Uszkodzeniu uległ także dach budynku. 80-letni mieszkaniec wybiegł z budynku w ostatniej możliwej chwili, dzięki czemu cudem uniknął śmierci. Jedynym obrażeniem, jakie odniósł podczas wypadku jest poparzenie ręki. Wkrótce po wybuchu na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, a starszy mężczyzna został przetransportowany do najbliższego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dom, w którym doszło do eksplozji jest na obecną chwilę niezdatny do mieszkania. Rodzina seniora zobowiązała się wyremontować zniszczone pokoje, a sam pokrzywdzony tymczasowo przeprowadził się na teren pobliskiego kempingu. Niestety, lokalne media nie są w stanie udzielić informacji, czy mężczyźnie udało się zabić natrętną muchę. Los uciążliwego owada na zawsze pozostanie nierozwikłaną zagadką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł