dom jak z baśniFot. youtube.com/ Prestige Life Real Estate برستيج لايف للعقارات

Miały wyglądać jak z bajki, a straszą swoim widokiem. Większość omija "osiedle pałacyków" szerokim łukiem

Dom jak z bajki marzy się większości ludzi. Jeżeli jednak postawimy jeden pałacyk obok drugiego, całość zrobi porażające wrażenie. Niewielu pewnie chciałoby mieszkać w takim miejscu.

Dom na osiedlu z samymi pałacami jest dość nietypowym pomysłem, zwłaszcza gdy na małej powierzchni tłoczą się ich setki. Miejsce, które miało wyglądać jak z bajki, dzisiaj straszy nie tylko pustkami. Zdjęcia wyglądają naprawdę przygnębiająco.

TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczneTVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczneCzytaj dalej

Dom jak z baśni braci Grimm

Osiedle Burj Al Babas w Turcji, chociaż aspirowało do Disneya, dzisiaj przypomina już tylko mroczne baśnie braci Grimm. Inwestor, który wpakował 205 milionów dolarów w inwestycję, miał zamiar stworzyć osiedle nie z tej ziemi.

Podczas budowy baśniowego osiedla przyszedł kryzys ekonomiczny, który zablokował budowę spowodował wycofanie się z projektu zagraniczych klientów oraz bankructwo dewelopera. Puste osiedle jest pilnie strzeżone przez ochronę i kamery, aby ograniczyć możliwość dostępu dzikim lokatorom. Niektórym ciekawskim turystom udaje się jednak przekonać ochroniarzy do wejścia na chwilę i zrobienia zdjęć.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
2. Michał Szpak nie miał łatwego życia, o czym wolałby nie wspominać. Upokorzenie, cierpienie są tylko wierzchołkiem góry lodowej
3. Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystów

Dom w tej dzielnicy kosztuje od 370 do 530 tysięcy dolarów. Cena zależy od lokalizacji, gdyż pałacyki są do siebie bliźniaczo podobne. Skusilibyście się na mieszkanie na takim osiedlu? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach na naszym Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczęśliwy podzielił się zdjęciem adoptowanego pitbulla. Niedługo potem do jego drzwi zapukała policja
  2. Jedna z najważniejszych aktualizacji w historii. Spotify dostało rewolucyjną funkcję
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja

Źródło: Interia

Następny artykuł