Opuścił dom. Zginął wracając z wakacjiWikipedia.org/Dawid Skalec/CC BY-SA 4.0https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Wracali do domu z wakacji. Zatrzymali się tylko na chwilę. Doszło do tragedii

Dom opuścił, aby pojechać na wakacje. Wracali do niego po udanym urlopie. Postanowili się na chwile zatrzymać. Niestety, doszło do tragedii. Mężczyzna do domu już nie wrócił. Co wydarzyło się w Żydowie.

Dom był celem ich podróży. Wracali z wakacyjnego wypoczynku. W pewnym momencie postanowili zrobić sobie przerwę. Zatrzymali się nad kanałem elektrowni wodnej w Żydowie. Tam doszło do tragedii. Mężczyzna utonął.

TVP przekazało niewiarygodną informację. Stawiają płot na granicy dwóch województw. O co chodzi?TVP przekazało niewiarygodną informację. Stawiają płot na granicy dwóch województw. O co chodzi?Czytaj dalej

Opuścił dom. Już nie wrócił

Portal koszalininfo.pl podaje, że była to rodzina z Wielkopolski. Zatrzymali się w okolicy elektrowni, aby odpocząć. Nagle mężczyzna znalazł się w wodzie. Postanowiono wezwać pomoc, jednak on już tonął. Na miejsce przyjechała karetka i ratownicy. Niestety, reanimacja okazała się bezskuteczna.

- 49-latkowi nie udało się przywrócić czynności życiowych - powiedziała dla Radia Zet oficer prasowa koszalińskiej policji komisarz Monika Kosiec. Koszalińska policja zajmuje się wyjaśnieniem, jak doszło do tragedii.

Utonięcia w wakacje

W tegoroczne wakacje doszło już do wielu utonięć. Jakiś czas temu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB) opublikowało podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą. Przypomina, że pływać można jedynie w wyznaczonych do tego miejscach. Nie powinno się też wchodzić do wody po spożyciu alkoholu czy środków odurzających. Należy też pamiętać o zakładaniu kapok podczas korzystania z łódek, kajaków czy rowerków wodnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat u Martyniuków. Czarny scenariusz, którego nikt się nie spodziewał
2. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

Nie powinno skakać się do wody w nieznanych miejscach. Trzeba też unikać wbiegania do wody, kiedy ciało człowieka jest rozgrzane. Będąc na materacu, nie powinno odpływać się zbyt daleko od brzegu. Kąpać się nie powinno bezpośrednio po zjedzeniu posiłku. Bardzo ważne jest też, aby stosować się do poleceń ratowników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości
  5. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  6. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł