dom miejscem tragediiFot. pixabay.com/ ramykabalan/zdjęcie poglądowe

Weszli do domu i zamarli. 4 ciała, tragiczna wiadomość z zagranicy

Dom w Cleveland był miejscem, w którym znaleziono cztery ciała - rodziców i ich nastoletnich bliźniaczek. Policja otrzymała zgłoszenie z prośbą o przeprowadzenie rutynowej kontroli u tej rodziny. Wtedy zostały znalezione zwłoki pary i ich dzieci.

Dom w Cleveland miał być jedynie miejscem rutynowej kontroli policji. Zamieszkiwało go małżeństwo z dwójką nastoletnich dzieci. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, znaleźli ciała wszyskich członków rodziny. Policja nie ujawniła wielu szczegółów tragedii, jednak wszystko wskazuje na to, że nie była to śmierć przypadkowa.

Zwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalnaZwołują sztab kryzysowy w kancelarii Morawieckiego. Sytuacja jest fatalnaCzytaj dalej

Dom miejscem tragedii

Zwłoki pary i ich nastoletnich bliźniaczek zostały znalezione przez policję w ich własnym domu w Cleveland. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie z prośbą o przeprowadzenie tam rutynowej kontroli. Wtedy doszło do znalezienia ciał wszystkich członków rodziny.

Przyczyny śmierci rodziny nie zostały do tej pory ujawnione. Jak podaje ABC News, lekarz sądowy stwierdził w poniedziałek, że kobieta i dwie dziewczyny zostały zamordowane. Policja jednak nie ujawniła żadnych szczegółów tej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ratownik medyczny
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Fenomenalne odkrycie w Izraelu. Opisano je w samej Biblii

W domu nie znaleziono również żadnych śladów włamania. Funkcjonariusze nie ujawniają również, kto zgłosił prośbę o kontrolę i z jakiego powodu. Wszystkie informacje wskazują jednak na to, że nie była to śmierć przypadkowa. Do prawdziwej tragedii doszło również w Chinach, gdzie śmierć poniosło 29 osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz grzmi na temat skoków narciarskich. Nie ugryzł się w język, "nie wyobrażam sobie tego"
  2. Ewa Drzyzga poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Niewielu wie, że ma za sobą prawdziwy zdrowotny koszmar
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić golden retrievera z powodu nadwagi. Decyzja weterynarza nie mogła być inna

Źródło: RMF24

Następny artykuł