dom porażające nagranieYouTube Warner Boos screen

Porażające nagranie z Podkarpacia. Nagrał, jak w dom sąsiada uderzył piorun

Dom jednego z mieszkańców Podkarpacia został trafiony piorunem. W ciągu ostatnich dni w tym regionie Polski dochodzi do niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Zwłaszcza na południu obserwuje się gwałtowne nawałnice z burzami i silnymi opadami deszczu. Niedawno mężczyzna przypadkiem nagrał szokujące wydarzenie.

Dom, który znalazł się w nagraniu jednego z sąsiadów, został uderzony piorunem podczas jednej z burz na Podkarpaciu. Zamieszczony poniżej materiał wideo pokazuje, do jak niebezpiecznych sytuacji dochodzi na południu Polski w ostatnim czasie. Szoku nie mógł ukryć mieszkaniec tego regionu, który przypadkowo nagrał niecodzienne zjawisko. Wyładowanie atmosferyczne mogłoby przerazić każdego. W tym roku żywioł spowodował już wiele zniszczeń w różnych częściach naszego kraju.

36 osób nie żyje, tragiczna wiadomość z Polski. Niestety minął dopiero pierwszy tydzień wakacji36 osób nie żyje, tragiczna wiadomość z Polski. Niestety minął dopiero pierwszy tydzień wakacjiCzytaj dalej

Podczas zjawisk meteorologicznych, jakie miały miejsce w Polsce, ucierpiał niejeden dom. W ciągu ostatnich tygodni w mediach mogliśmy zobaczyć przykłady zalanych miast. Gwałtowne nawałnice z burzami i silnymi opadami deszczu sprawiły, że mieszkania, piwnice oraz ulice zostały zalane w różnych częściach naszego miasta. Dochodziło nawet do obsuwania się dróg. W niektórych miejscach straty oszacowano już na kilkanaście milionów. Z powodu intensywnych opadów drastycznie podniósł się też poziom wód, przekraczając pewnych regionach stan alarmowy.

Dom na Podkarpaciu trafiony piorunem

Wyładowania atmosferyczne mogą uderzyć również w dom, o czym przekonali się mieszkańcy miejscowości Wyręby oraz internauci, którzy obejrzeli materiał wiedo udostępnione na platformie YouTube przez użytkownika Warner Boos. Nagranie przedstawia budynek, w który nagle uderzył piorun. Sąsiad, który przypadkowo uwiecznił to niecodzienne zjawisko, nie mógł ukryć szoku i zareagował bardzo emocjonalnie. Trzeba przyznać, że rzadko udaje się uchwycić kamerą takie momenty.

Nie wiadomo, czy dom został mocno uszkodzony w trakcie wyładowania atmosferycznego. Samo nagranie natomiast bardzo szybko stało się viralem i zwróciło uwagę mnóstwa internautów. Obecnie materiał wideo został wyświetlony już ponad 100 tysięcy razy. Na szczególną uwagę zasługuje także reakcja autora filmu, który był autentycznie zatroskany losem swojego sąsiada. Do tej pory na Podkarpaciu odnotowano ogromne straty spowodowane powodziami. Niektóre rodziny musiały zostać nawet ewakuowane ze względów bezpieczeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Tony Halik zostawił ukochanej kopertę. Miała ją spalić po jego śmierci, ale zajrzała do środka i zamarła
2. Skarbówka zajęła mu konto bankowe za niepłacenie abonamentu. Poszedł do sądu i zadziwił wszystkich

Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, jak dom jednego z mieszkańców miejscowości Wyręby zostaje trafiony piorunem. Do tego niecodziennego wydarzenie doszło 27 czerwca br. Jest to przykład tego, jak niebezpieczny jest żywioł, z którym od pewnego czasu zmagać się muszą mieszkańcy Podkarpacia. Żywimy nadzieję, że właściciel nieruchomości nie ucierpiał. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o przykrych skutkach burzy w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie media podały tragiczną informację. Nie żyje legenda polskiego sportu, był idolem dla wielu Polaków
  2. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Kobieta zakochała się bez pamięci, planowała ślub. Kiedy zobaczyła nagranie z ukrytej kamery, zamarła

Źródło: Radio Eska

Następny artykuł