Doda zaskoczyła fanówinstagram.com dodaqueen

Brak słów. Tym razem Doda doprowadziła fanów do szaleństwa, na zdjęciu wszystko widać

Doda nie raz udowodniła, że uwielbia szokować. Kontrowersyjna piosenkarka nie stroni od odważnych zdjęć i ostrych wypowiedzi. Tym razem jednak zaskoczyła fanów, dodając zdjęcie upamiętniające jej wakacje. Pokazała wszystko.

Doda nie stroni od publikowania informacji o swoim życiu prywatnym. Chętnie chwali się tym, co u niej słychać oraz wysportowaną sylwetką. Ostatnio spędzała urlop w Albanii, ale nie zaniedbywała swoich fanów. Na bieżąco pokazywała im, czym się zajmuje, a przy okazji prezentowala całą gamę kostiumów kąpielowych. Zdarzały się bardzo odważne, zmysłowe fotografie, jednak żadna z nich nie umywa się do ostatniej, upamiętniającej cały wyjazd.

29 osób nie żyje. Dramatyczne doniesienia z Chin. Wszystko runęło w jednym momencie29 osób nie żyje. Dramatyczne doniesienia z Chin. Wszystko runęło w jednym momencieCzytaj dalej

Doda sprawiła, że fani oniemieli

Doda podczas swojego ulopu często pozowała na tle malowniczych krajobrazów, raz zaprezentowała się niczym syrena podczas kąpieli w morzu. Niemal każde z dodanych przez nią zdjęć wzbudziło entuzjazm wśród fanów, a w komentarzach można było przeczytać niemal same bardzo pozytywne komentarze. Tym razem artystka sprawiła, że jej obserwatorzy wręcz zamarli z wrażenia. Na podsumowanie swoich wakacji dodała kilka zdjęć, które zapierają dech w piersiach.

Dzisiaj grzeje: 1. Swoją karierę przypłaciła zdrowiem. Choroba zmieniła jej życie
2. Zrobili rodzinne zdjęcie na urlopie. Gdy się przyjrzeli, byli przerażeni, wcześniej nic nie dostrzegli
3. Premier zwrócił się do emerytów. Ma ważne informacje na temat 13. i 14. emerytur

W serii zdjęć pokazała kilka ujęć, które wcześniej nie znalazły się na jej Instagramie. Zwłaszcza pierwsze robi ogromne wrażenie. Widać na nim wszystko, co sprawia, że ludzie zakochują się w Albanii: kolorowy zachód słońca, ogromne palmy, basen niczym z filmu o luksusowym życiu. Doda siedzi natomiast na różowym krześle, posyłając promienny uśmiech do fotografa. Na kolejnych widać ją na podobnym krześle, za to wygiętą w zmysłowej pozie eksponującej zgrabną sylwetkę. Na innym widać, jak w dziewczęcej sukience idzie obok basenu oraz jak relaksuje się w cieniu na leżaku, unosząc zawadiacko okulary przeciwsłoneczne.

Fani oniemieli

Zdjęcie z palmami sprawiło, że część fanów oniemiała z wrażenia. Nic dziwnego, wygląda bowiem jak scena z pocztówki czy kadr a hollywoodziekgo filmu.

- Jaki piękny klimat - napisała fanka.

- Bardzo ładne fotografie - podsumowała kolejna.

- Zjawiskowo wyglądasz, jak na widokówce - twierdziła inna.

- Nieopisywalny widok - ocenił fan.

Trzeba przyznać, że wszystkie fotki są wyjątkowo udane i na pewno będą świetną pamiątką na długie lata. Część z nich udała się dzięki malowniczemu tłu, jednak sama Doda także wygląda na nich powalająco. Wszyscy na pewno czekają na kolejne posty swojej idolki, licząc na więcej cudownych ujęć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lewandowski zdobyłby Złotą Piłkę? Wiemy jak głosowaliby dziennikarze kapituły
  2. Ojciec nowych gwiazd show TVN był kryminalistą. Niespodziewana sytuacja w "Top Model"
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował

Źródło: Instagram/Stromedy

Następny artykuł