Doda znowu zaskakuje w sieciinstagram.com dodaqueen

Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Uznawana jest też za jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd. Wielu uważa, że to ona ukształtowała polski show-biznes. Doda lubi zaskakiwać i tak też stało się teraz. Pokazała, jak bosko wygląda.

Doda od wielu lat nie przestaje zaskakiwać. Pomimo tego, wiele osób zmieniło o niej zdanie. W ostatnim czasie Rabczewska pokazuje się z trochę innej strony. Nie może jednak zabraknąć odrobiny kontrowersji od czasu do czasu. Teraz wrzuciła zdjęcie, na którym pokazuje swoją świetną figurę. Fani są zachwyceni.

Już od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznegoJuż od jutra będą obowiązywały nowe ograniczenia. Rząd wydał decyzję ws. ruchu granicznegoCzytaj dalej

Doda zaskakuje. Wygląda pięknie

W ciągu ostatnich dni Doda przebywa na luksusowym wyjeździe w popularnym miejscu turystycznym w Europie. Odwiedziła słynne miasto Cannes we Francji. Z tej okazji wrzuca na Instagrama fantastyczne zdjęcia. Jedno szczególnie przyciągnęło uwagę internautów. Piosenkarka jest na nim w bikini nad basenem. Wszyscy zachwycają się jej wyglądem. Pojawiło się wiele komentarzy.

"Zdecydowałam ze spokojnym duchem, kochającym sercem i czystym umysłem: im starsza jestem, tym bardziej każdy może pocałować mnie w moją piękną dupę. Nie ma za co - jestem hojna" - pisze Doda pod zdjęciem. "Dodka jesteś w życiowej formie", "Klasa i szyk w jednym", "Bosko wyglądasz królowa" - komentują z kolei internauci.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Gwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znane
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Ostatnio pisaliśmy już o Instagramie Dody. Wtedy gwiazda również zaskoczyła, ale nie kontrowersją, a chęcią pomocy. Poinformowała o przekazaniu miliona złotych na leczenie chorego dziecka. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy
  2. Lidl wycofuje ze swojej oferty sprzęty AGD. Stwarzają ogromne ryzyko dla użytkowników
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. 16-latek prowadził azyl, zabili mu wszystkie zwierzęta. Stanął na nogi, ale pojawiły się olbrzymie problemy

Następny artykuł