Doda pomaga 18-letniej Julii.Fot. Wikipedia.org/Serecki/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?

Doda zachwyciła fanów kolejną publikacją, jednak ostatni wpis piosenkarki jest jeszcze bardziej śmiały niż zdjęcia w uwodzicielskich kostiumach kąpielowych z wakacji. Nagranie, jakie znalazło się w sieci, może onieśmielić każdego.

Doda na bieżąco relacjonowała swoje wczasy m.in. na Bliskim Wschodzie, lecz teraz piosenkarka już na stałe wróciła do treści spoza świata turystyki. Co ważne jednak najnowszy wpis celebrytki nie umknął uwadze wiernych fanów.

Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legendaTragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legendaCzytaj dalej

Doda pomaga

W ostatnim wpisie na swoim Instagramie Doda umieściła nagranie z siłowni. Abstrahując od zachwytów zarówno damskiej, jak i męskiej części obserwujących, piosenkarka popisami z pilatesu zwieńczyła sporą część zbiórki dla 18-letniej Julii. To m.in. Dorota Rabczewska dołączyła się do akcji, która ma na celu zebranie aż 8 mln zł na leczenie dziewczyny w jednej z amerykańskich klinik.

- Oto wynik Waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam, że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii to ja zrobię to, co na załączonym wideo pretensje możecie mieć tylko do siebie, bo zebraliście kasę w jeden dzień. Dziękuje w imieniu swoim i Julii i zachęcam do udostępniania dalej zbiórki - pisze pod wpisem Doda.

Julia potrzebuje pomocy. Wśród darczyńców Doda

Równolegle do prac w Dubaju, Doda nagłośniła historię 18-letniej Julii Kuczały, która choruje na rzadki rodzaj nowotworu. Dziewczyna ma być hospitalizowana w Nationwide Childrens Hospital w Ohio, jednak wstępne szacunki mówią o wydatku rzędu 900 tysięcy dolarów, czyli ponad 3,5 mln zł. -

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?

Trwa walka o wszystko – walka z bardzo złośliwym guzem mózgu – pineoblastomą! Kiedy w lipcu Julia kończyła swoje osiemnaste urodziny, była już po operacji i kolejnym cyklu chemii! Kilka dni później nadeszły informacje z kliniki w USA – szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie! Ten apel to wołanie o ratunek. Prosimy, pomóż… - czytamy w opisie zbiórki na siepomaga.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboru
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Źródło: siepomaga.pl/ Instagram.com

Następny artykuł