Doda zaangażowała się w zbiórkęFot. instagram.com/@dodaqueen

Doda zrzuci ubrania i będzie się pocić dla fanów. Ma swój cel

Doda zasłynęła z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak jej ostatnie słowa mają wyższy cel. Już niedługo rozbierze się dla fanów, by pomóc komuś, kto bardzo potrzebuje jej wsparcia. Gwiazda szokuje po raz kolejny.

Doda po raz kolejny udowodniła, że nawet najbardziej kontrowersyjny sposób na zdobycie pieniędzy jest dobry, jeśli w ten sposób pomoże ciężko chorej osobie. Niedawno zapowiedziała, że się "rozbierze i spoci" na oczach ludzi, by zebrać milion złotych na leczenie 18-letniej Julii. Dziewczyna ma raka mózgu, a droga terapia jest jedyna szansą na życie.

Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbDramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osóbCzytaj dalej

Doda i Martyna Wojciechowska wspierają nastolatkę

Lekarze wycenili zdrowie Julii na 8 mln zł, co jest niewyobrażalnie wysoką kwotą dla nastolatki. Na szczęście jej los nie jest obojętny takim osobom, jak Dorota Rabczewska czy Martyna Wojciechowska. Podróżniczka poprosiła swoich fanów na Instagramie o wpłaty na konto zbiórki, a piosenkarka obiecała niezwykłe show po uzbieraniu konkretnej kwoty.

- Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruję się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening. Bez przypału. Zapraszam. Hajsu nie szczędźcie – zaapelowała Doda cytowana przez SE.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP: Wybuch tuż przy hotelu. Jest wielu rannych, tragiczne wiadomości docierają z zagranicy
2. Lekcje religii coraz częściej znikają z planu lekcji dzieci. Skąd decyzja rodziców o wypisaniu dzieci ze szkolnej katechezy?

Fani piosenkarki byli zachwyceni jej propozycją i bardzo szybko zaczęli wpłacać pieniądze na szczytny cel. Jak podaje Super Express, milion złotych został zebrany niemal w jeden dzień. Nie ma się co dziwić, Doda nie raz zachwyciła nas zdjęciami z plaży czy siłowni. Na swoim profilu na Instagramie regularnie zamieszcza zdjęcia z wakacji, prężąc się w bikini przed okiem kamery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranie

Źródło: Super Express

Następny artykuł