Doda zdjęcie rozgrzewaFot. www.instagram.com/dodaqueen/

Doda rozgrzała do czerwoności. Przeszła samą siebie, jak milion dolarów

Doda opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie z wczasów. Oglądając fotografię gwiazdy, aż trudno uwierzyć, że wakacje już się skończyły i niedługo przywitamy jesień. Fani są zachwyceni relacją z wypoczynku. Trzeba przyznać, że Doda nie tylko potrafi się ubrać, ale wybiera wspaniałe kierunki na urlop. Ten jest dość nieoczywisty.

Doda jest jedną z gwiazd, które wciąż wypoczywają za granicą, chociaż wakacje już się skończyły. Piosenkarka opublikowała niesamowite zdjęcie z miejsca, które być może dzięki gwieździe zyska znaczną popularność wśród Polaków. Fani są zachwyceni fotografią, która niedawno pojawiła się w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie.

Setki Polaków muszą opuścić domy do 8:30. Wielka ewakuacja w naszym kraju, sytuacja jest poważnaSetki Polaków muszą opuścić domy do 8:30. Wielka ewakuacja w naszym kraju, sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Gdyby zorganizować plebiscyt na najlepsze zdjęcia z wakacji, Doda śmiało mogłaby walczyć o pierwsze miejsce. Jej fotografie rozgrzewają fanów, a oglądając je, można zapomnieć, że mamy już wrzesień i niedługo czeka nas jesień. Piosenkarka wybrała się do Francji, jednak nie wypoczywa w Paryżu. Postawiła na mniej oczywiste miejscowości, które są przepiękne.

Doda na Lazurowym Wybrzeżu

Chociaż Francja turystom może kojarzyć się głównie z Paryżem lub Marsylią, Doda wybrała się do miejsca związanego z przemysłem filmowym. Piosenkarka wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes, gdzie co roku organizowany jest Festiwal Filmowy w Cannes, określany jako europejskie Oscary. Po zobaczeniu zdjęć Dody internauci byli pod ogromnym wrażeniem malowniczego krajobrazu. Gwiazda regularnie publikuje fotografie z wczasów na swoim Instagramie.

- Tym razem aż żal wracać, ale za chwile będziemy tu znowu i narobimy dużo zamieszania w Cannes - czytamy w wiadomości na Instagramie Dody.

Skro Doda jest pewna, że wróci do Cannes, francuskie miasto zrobić na niej ogromne wrażenie. Wypoczywając na Lazurowym Wybrzeżu piosenkarka - od niedawna także producentka filmowa - wybrała się także do Antibes. Jeśli chodzi o tegoroczne wakacyjne relacje gwiazd w mediach społecznościowych, Doda bez wątpienia jest naszą fawortyką.

Dzisiaj grzeje: 1.Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
2. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć

Nic dziwnego, że Doda wybrała się do Cannes. Gwiazda niedawno rozpoczęła poważną przygodę związaną z kinem, zostając producentką filmu "Dziewczyny z Dubaju", który swoją premierę będzie miał w styczniu 2021 roku. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalu związanym z serialem "M jak miłość".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opole. Pies 2 miesiące leżał w agonii. Wolontariusze przywrócili go do życia, dostał przepiękne imię
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  4. WizzAir zmienia zasady podczas lotu. Pasażerowie nie będą zadowoleni
  5. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  6. Mały kotek bawił się na schodach. Wtem zjawił się owczarek niemiecki i chwycił go w zęby

Źródło: www.instagram.com/dodaqueen/

Następny artykuł