Doda pokazała zdjęcia z wakacjiinstagram.com/dodaqueen

Doda nie ma litości. Znów zaskoczyła fanów. Piosenkarka spakowała walizki i odwiedziła magiczne miejsce

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. W ostatnim czasie sporo podróżuje, czym dzieli się w mediach społecznościowych. Teraz pojechała w kolejne miejsce i znowu zachwyca zdjęciami. Gdzie jest celebrytka?

Doda lubi chwalić się na Instagramie swoimi podróżami. Ostatnio dużo wyjeżdżała w związku z nagraniami do filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Teraz pojechała do popularnego miasta w Europie. Leży nad morzem i jest ikoną światowego kina. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcia. Gdzie pojechała najpopularniejsza polska celebrytka?

Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowyKościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowyCzytaj dalej

Doda wyjechała do magicznego miejsca

W ostatnim czasie Rabczewska przebywała w Cannes. To słynne miasto we Francji, w którym co roku odbywa się najważniejszy festiwal filmowy na świecie. Przyznawana jest na nim Złota Palma. Jednak to nie tylko stolica filmu, ale również popularne miejsce turystyczne. Cannes ma dużo do zaoferowania. Wykorzystała to Doda, która przez długi czas spędzała tam wakacje.

Co ciekawe, we francuskim kurorcie Doda nie była sama. Była z nią jej przyjaciółka, znana jako Kasia z Kanady. Kobiety przyjaźnią się od wielu lat. Kasia, podobnie jak Doda, jest przebojowa i energiczna. Popularna piosenkarka na Instagramie pochwaliła się popularnymi zdjęciami z wakacji z przyjaciółką. Teraz Kasia wróciła już do Kanady, a przyjaciółka zadedykowała jej wpis.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski zagrożone. Żywioł nie zna litości, alarm IMGW, lepiej nie wychodzić z domów
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Nagły, pilny alarm w Europie. Może być wybuch. Może zrujnować plany tysięcy turystów

- Moja girlfriend właśnie wróciła do Kanady. [...] Dziękuję, że zawsze wspierasz mnie w ważnych chwilach - podpisała zdjęcia Doda. Już wcześniej pisaliśmy o egzotycznych wakacjach piosenkarki. Można na ten temat przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód
  2. Klamka zapadła. Ludzie polecą na Marsa dzięki rewolucyjnej technologii. Aż ciężko uwierzyć w pomysł naukowców
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł