doda zdjęcie z plażyfot. instagram.com/ dodaqueen

Doda nie wytrzymała, polały się łzy. Nadeszły trudne chwile. Zdjęcia z plaży mówią wszystko

Doda opublikowała zdjęcie z plaży. Na późniejszym nagraniu widać że polały się łzy. To dla niej koniec pewnej epoki. Teraz wraz z wieloma fanami oczekuje na efekty ostatnich tygodni.

Doda wraz z reżyserką Marią Sadowską od połowy czerwca pracowały na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Producentka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z plaży oraz nagranie, na którym mówi do swoich fanów zalana łzami.

1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasneCzytaj dalej

Doda pokazała kulisy planu filmowego

Ostatnie tygodnie Doda spędziła na planie filmowym ekranizacji książki Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Opowiada ona o kobietach, które pracowały jako prostytutki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Autor opisał proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek, a także w jaki sposób spędzały czas i zarabiały ogromne pieniądze.

Doda oraz jej mąż Emil Stępień zajmują się produkcją filmu. Ostatnie tygodnie spędzili więc w podróży na planie filmowym. Rabczewska chętnie dzieliła sie relacją w swoich mediach społecznościowych. Teraz prace zakończyły się, a producentka opublikowała poruszający post oraz film, w którym zalała się łzami.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie
2. Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?
3. Już od jutra. Duże zmiany dla wyjeżdzających z Polski. Nagły zwrot akcji

- Przed nami ostatni dzień zdjęciowy. Chyba najtrudniejszy ale i też najsmutniejszy bo żegnam się nie tylko z ekipą filmową, która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego. Widziałam jak rodzą się podczas planu piękne przyjaźnie, nowe miłości, a z pewnością wiele znajomości zawartych podczas pracy nad filmem zostaną do końca życia i to jest piękne - napisała Doda.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przed nami ostatni dzień zdjęciowy???????? chyba najtrudniejszy ale i też najsmutniejszy bo żegnam się nie tylko z ekipą filmową,która zmieniła moje życie ale też ze wspaniałymi ludźmi którzy wnieśli dużo wartościowych rzeczy do niego. Widziałam jak rodzą się podczas planu piękne przyjaźnie ,nowe miłości ,a z pewnością wiele znajomości zawartych podczas pracy nad filmem zostaną do końca życia i to jest piękne???? Wspieraliśmy się w dobrych i w złych chwilach, każdy na każdego mógł liczyć. Dlatego ten film to efekt pracy wszystkich. Naprawdę ich polubiłam... a rzadko to mówię♒️ ???? ps: Polecam ostatnie zdjęcie chyba najlepiej obrazuje mój post????

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Watykanie. Franciszek łapie się za głowę. Na jaw wyszła druzgocąca prawda o turystycznym mieście
  2. Olbrzymie zmiany w PKP. Podróżnym opadły szczęki. Nikt się nie spodziewał
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagle do trumny na pogrzebie podeszła suczka. Niewiarygodne, co stało się po chwili

Źródło: Fakt

Następny artykuł