disco polo zenek martyniukScreen/youtube/TVP Info

Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą

Disco polo to bez wątpienia branża, która jest niezwykle dochodowa. Popularni artyści nie narzekają na brak pieniędzy i podobnie jest z Zenkiem Martyniukiem. "Król" zarabia krocie, a teraz niespodziewanie wyznał, na co lubi je wydawać. Okazuje się, że potężne sumy zostawia za granicą.

Disco polo to obecnie jeden z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. Koncerty najsłynniejszych wokalistów cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przychodzą na nie tłumy. Choć obecnie pandemia koronawirusa wywołała kryzys w branży, w poprzednich latach wiele turystycznych miejscowości zapewniało turystom występy muzyków na żywo. Organizowane były też liczne festiwale, które oglądać można było między innymi dzięki transmisjom emitowanym przede wszystkim w TVP.

Prawie 500 osób straciło życie. Tragiczne informacje z PolskiPrawie 500 osób straciło życie. Tragiczne informacje z PolskiCzytaj dalej

Niekwestionowanym królem disco polo od lat jest niezmiennie Zenek Martyniuk. Jego największe hity zna niemalże każdy Polak, a jego życiem interesują się tysiące ludzi. Nie jest tajemnicą, że gwiazda zarabia naprawdę potężne pieniądze, jednak na co je wydaje? W ostatnim wywiadzie z Fakt24.pl, uchylono rąbka tajemnicy.

Gwiazdor disco polo chętnie wydaje pieniądze za granicą

Jak się okazuje, Zenek Martyniuk uwielbia wydawać pieniądze na swoją ukochaną żonę, Danutę. Aktor w wywiadzie chętnie ją komplementował oraz chwalił za świetny gust. Przy okazji zdradził, że podczas zagranicznych wyjazdów często to właśnie jej kupuje wyjątkowo kosztowne części garderoby.

- Zawsze w Belgii kupuje sobie torebki. Jeśli jesteśmy w Stanach, to kupuje sobie buty. Żona ma świetny gust, fajnie się ubiera. Lubi dobierać sobie wszystko kolorystycznie. Czy luksusowe? Różne rzeczy kupuje. Danusia jest piękna nawet w dresie - mówił w rozmowie z Fakt24.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
2. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

Ceny luksusowych produktów za granicą nie są niskie i z pewnością gwiazdor disco polo wydaje na nie krocie. Dla niego to bez wątpienia jednak nie jest problem, bo w końcu wydaje je na swoją największą miłość, co również lubi podkreślać. Jak sam stwierdził w wywiadzie, są ze sobą bardzo szczęśliwi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne doniesienia z reprezentacji Polski. Kolejny gwiazdor wypada z kadry, wielkie problemy przed Ligą Narodów
  2. TVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientów
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował

Źródło: WP

Następny artykuł