disco polo ma koronawirusaFot. Pixabay.com StockSnap

Gwiazdor disco polo ma koronawirusa. Trafił do szpitala z poważnymi objawami

Disco polo w cieniu koronawirusa po tym, jak u jednej z gwiazd potwierdzono obecność SARS-CoV-2. Znany wokalista zaczął mieć poważne objawy zarażenia i trafił do szpitala. Piosenkarz podejrzewał, że mógł zarazić się w placówce medycznej, w której wcześniej odbywał rehabilitację. Został skierowany na kwarantannę.

Disco polo to muzyka, która w polskim społeczeństwie wzbudza duże zainteresowanie. Tym razem jednak środowisko żyje niedawną informacją o zarażeniu koronawirusem jednego z popularnych piosenkarzy. Wokalista zaczął odczuwać poważne objawy i trafił do szpitala. Po wykonaniu testu na obecność SARS-CoV-2 otrzymał pozytywny wynik i został skierowany na kwarantannę.

Polski rząd nagle wydał Polski rząd nagle wydał "pomarańczową listę". Jest długaCzytaj dalej

Gwiazda disco polo ma koronawirusa

Piosenkarz disco polo miał podejrzenia, że zaraził się w szpitalu, w którym rozpoczął rehabilitację. Mikeboy wrócił do leczenia w poniedziałek, natomiast już w środę wystąpiły u niego poważne objawy. Pierwszy test zrobiony przez Michała Skomlowskiego dał jednak wynik pozytywny. Dopiero powtórzone badanie potwierdziło obecność SARS-CoV-2.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Super Express gwiazda disco polo miała aż 40 stopni Celsjusza gorączki. Dodatkowo u Mikeboya pojawiły się bóle głowy i mięśni. Piosenkarz informował o swoim stanie internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Po tym, jak u Skolmowskiego potwierdzono koronawirusa, gwiazdor został skierowany na kwarantannę, którą jednak odbywa w swoim domu. Jak dotąd przebieg choroby w jego przypadku nie wymaga hospitalizacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Gwiazda TVP po latach odeszła z mediów. Nie uwierzycie czym się dziś zajmuje

Wokalista disco polo wznowił rehabilitację po tym, jak w zeszłym roku uległ poważnemu wypadkowi podczas kręcenia teledysku. Mikeboy uderzył motorem w betonową ściankę na dachu parkingu Galerii Słonecznej w Radomiu. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niepokojącym nagraniu Magdy Gessler.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścić
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

Źródło: Super Express

Następny artykuł