Disco polo. Zenek Martyniuk z problemami rodzinnymiScreen/TVP Info

Syn Zenka Martyniuka znowu przegiął. Miał jechać do szkoły, przeszedł samego siebie

Disco polo wciąż podbija serca Polaków. Absolutnym królem tego gatunku muzycznego jest Zenek Martykniuk. Niestety, gwiazdor nie ma powodów do zadowolenia. Jego syn wciąż podejmuje złe decyzje, a to niedobrze wpływa na jego wizerunek. Tym razem przesadził.

Disco polo to najchętniej słuchana muzyka w Polsce. Kojarzona jest głównie z Zenkiem Martyniukiem, znanym z kultowego już przeboju "Przez twe oczy zielone". Choć jego koncerty regularnie emitowane są przez TVP, gwiazda tego gatunku również ma problemy. Wszystko przez syna, który wciąż przekracza granicę. Co zrobił tym razem?

Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneWielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneCzytaj dalej

Gwiazda disco polo z problemami

O problemach z synem Zenek Martyniuk opowiedział w wywiadzie z magazynem "Twoje imperium". Rozmawiała także jego żona Danuta. Daniel Martyniuk od dawna sprawia problemy w rodzinie. Niestety, sytuacja się nie polepsza. Cały czas podejmuje złe decyzje, a to odbija się na wizerunku ojca.

- Żona odwiozła go na pociąg, bo miał jechać do szkoły w Gdyni. Ale wylądował w Warszawie u byłej kochanki - mówił Zenek Martyniuk - Syn jest nawigatorem. Musi skończyć jeszcze kursy i zrobić egzaminy, żeby móc pływać na morzu. Mam nadzieję, że wkrótce to załatwi, zajmie się rodziną i zacznie pracować. Obiecał nam to - dodała Danuta.

Król disco polo cały czas ubolewa, że syn nie słucha jego rad i jest nieodpowiedzialny. Trzeba zaznaczyć, że ma on już 31-lat. Zenek opowiadał dla "Twojego imperium", że ciągle z Danielem przeprowadza rozmowy na temat odpowiedzialności i obowiązków, jakie go dotyczą w związku z wychowaniem jego córki Laury.

Dzisiaj grzeje: 1.Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: "tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki"
2. Ostra awantura na antenie Polsat News. "Tadeusz Rydzyk nie jest moim ojcem"

Zenek zaznacza, że do tej pory rozmowy nie były skuteczne. Martyniuk przyznał, że syn czasami pije za dużo, a potem dzwoni do ludzi aby ich obrazić. Gwiazdor jest przerażony też jego wizerunkiem w mediach społecznościowych, ponieważ dodaje filmy, które mu szkodzą. Więcej o Danielu Martyniuku można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  2. Testy kliniczne najbardziej zaawansowanej szczepionki na COVID-19 wstrzymane. Wykryto groźne skutki uboczne
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł