darłowo nie żyje kobietaFot. pixabay.com/ goszka

Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Darłowo-Słupsk: na tej trasie doszło do dramatycznego wypadku, w wyniku którego zginęła młoda kobieta. Niestety, nic nie dało się zrobić. Trasa w stronę Jarosławca i Darłowa była w nocy kompletnie nieprzejezdna.

Darłowo-Słupsk było trasą, która w nocy była kompletnie nieprzejezdna. Wszystko z powodu dramatycznego wypadku, w którego wyniku zginęła młoda kobieta, która z niewyjaśnionych przyczyn wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Na miejsce wezwano prokuratora i policję. Jej samochód w wyniku zdarzenia został kompletnie zniszczony.

Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowitePosypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowiteCzytaj dalej

Tragedia na trasie Darłowo-Słupsk

Tragiczny wypadek miał miejsce na nadmorskiej trasie w pobliżu Możdżanowa i Krzemienicy w woj. pomorskim w środę tuż przed północą. Samochód kierowany przez młodą kobietę z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Auto w wyniku zderzenia zostało kompletnie zniszczone.

Według informacji przekazanych przez portal gp24.pl, młoda kobieta zginęła na miejscu wypadku. Była jedną z druhen Ochotniczej Straży Pożarnej z Pomorza Środkowego - podaje serwis remiza.pl. Trasa ze Słupska w kierunku Jarosławca i Darłowa była w nocy kompletnie nieprzejezdna. Wezwano prokuratura oraz policję w celu ustalenia przyczyn tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nowa lista czerwonych i żółtych stref. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło
2. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa

3. Ważny komunikat Lidla, wystarczy spełnić jeden warunek, aby skorzystać. Klienci są zachwyceni

Sytuacja na pomorskich drogach w środę była bardzo trudna ze względu na obfite opady deszczu oraz mokrą i śliską jezdnię. Do wypadku doszło na pograniczu województw pomorskiego i zachodniopomorskiego, na trasie ze Słupska w kierunku Jarosławca i Darłowa. Przyczyny tragedii nie są jeszcze do końca znane policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarny sportowiec. Przed śmiercią wykryto u niego COVID-19
  2. Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelm
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Golden retriever za nic nie chce opuścić parku. Właściciele nagrali genialny protest

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł