Daniel Martyniuk zaskakuje fanów.Fot. Instagram.com/ daniel.martyniuk.89

Najnowsze zdjęcie Daniela Martyniuka zadziwia. Nieznana twarz syna gwiazdora

Daniel Martyniuk dał się poznać od swojej podróżniczej strony. Syn znanego piosenkarza podzielił się na swoim Instagramie urokami pięknej zatoki. Nie jest to jednak jedyny motyw turystyczny w ostatnich poczynaniach młodego Martyniuka.

Daniel Martyniuk, czyli syn lidera zespołu Akcent, Zenona Martyniuka, wybrał się nad Zatokę Pucką. Jego obserwujący mieli okazję zobaczyć, w jakiej atmosferze wypoczywa celebryta, który od dłuższego czasu coraz częściej pojawia się w krajowych mediach. Jak komentują sami użytkownicy, zdjęciem Daniel odsłonił wrażliwszą część swojej natury, ponieważ ostatnio podróżował po kraju z dużym przytupem i dał się poznać od nieznanej strony - jako zapalony turysta.

Zamykają ukochane Morskie Oko. Nie ma wyjścia, decyzja zapadłaZamykają ukochane Morskie Oko. Nie ma wyjścia, decyzja zapadłaCzytaj dalej

Daniel Martyniuk zachwyca się Bałtykiem

Czerwcowy urlop Daniel Martyniuk spędził m.in. nad Zatoką Pucką. Polskie morze najwyraźniej zachwyciło syna gwiazdy disco-polo, ponieważ na swoim Instagramie podzielił się krótkim opisem bałtyckiej scenerii. Zachód Słońca dopełniany jest przez przybrzeżną trzcinę, lecz w centrum zainteresowania młodego Martyniuka są trzy łabędzie, które najprawdopodobniej były swoistą bazą fotografii Daniela. Tym samym, Daniel Martyniuk został okrzyknięty romantykiem.

Co ważne jednak redakcja Wirtualnej Polski zwraca uwagę też na inne, zgoła odmienne epizody z podróżniczego życia celebryty. Jak się okazuje, Daniel gustuje nie tylko w nadmorskich sceneriach, ale stawia też na podróże ze znajomymi. Nie są to jednak ascetyczne pielgrzymki.

Daniel Martyniuk podróżuje

Jak przypominają dziennikarze WP, Daniel Martyniuk doczekał się miana “krnąbrnego syna”. Wszystko to przez głośny przypadek zatrzymania w wyniku konfliktu z personelem pewnej sieci odzieżowej. Coraz głośniej jest także o doniesieniach, jakoby syn lidera Akcentu miał być w trakcie procesu rozwodowego. Jednak dużo emocji wzbudzają również jego wojaże po kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Prawdziwi turyści oburzeni. Na szlaku mężczyzna robił okropne rzeczy, zero wstydu
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Również nad morzem Daniel Martyniuk na swoim instastory opublikował krótkie nagranie, na którym wykonuje piosenkę “Chałupy welcome to” - oczywiście we własnej aranżacji. Swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwalił się także pod jednym z hoteli w Białowieży. Tam zaśpiewał “Sen o Warszawie”. Warto zaznaczyć, że w obu przypadkach najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu. Zwłaszcza w wakacje należy uważać na takie zachowania, ponieważ aż 22 proc. utonięć powodowanych jest przez nietrzeźwość turystów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  2. "Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł