Częstochowa. Nagranie z monitoringuslaska.policja.gov.pl (screen)

Niewiarygodne sceny w Częstochowie. Wszystko nagrali, co ona robi?

Częstochowa to miasto, w którym doszło do nietypowego zdarzenia. Oburzające zachowanie kobiety zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Policja poszukuje sprawczyni.

Częstochowa - to w tym mieście kobieta dopuściła się skandalicznego zachowania. Policja poszukje sprawczyni, która podpaliła parasol ogrodowy. Wydarzyło się to 5 lipca. Opublikowano nagranie z monitoringu.

Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanieJest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanieCzytaj dalej

Częstochowa. Kobieta podpaliła parasol

Wszystko wydarzyło się przy alei Armii Krajowej. To tam znajdował się parasol, który spalił się doszczętnie. Na szczęście, ogień nie rozpowszechnił się również na obiekty będące w pobliżu. Wiadomo też, że nikt nie został poszkodowany.

Policja postanowiła opublikować nagranie, które pokazuje całe zajście. Zachowanie kobiety jest oburzające. Najprawdopodobniej poczuła się bezkarnie, ponieważ nie wiedziała, że jest nagrywana. Na filmie można zobaczyć, jak winna wchodzi do ogródka piwnego przodem. Nie miała zasłoniętej twarzy. Nagle postanowiła podpalić parasol, po czym spokojnym krokiem wyszła z ogródka.

Funkcjonariusze poszukują winnej kobiety. Policja prosi także o pomoc. Jeżeli ktoś jest w stanie zidentyfikować podpalaczkę, jest proszony o kontakt. Ze służbami można porozmawiać na Komisariacie 3 Policji w Częstochowie. Można także zadzwonić lub napisać wiadomość. Nagranie można znaleźć na stronie slaska.policja.gov.pl

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
2. Uwielbiany polski muzyk nagle trafił do szpitala w bardzo złym stanie. Przyjaciele proszą o modlitwę

Jakiś czas temu pisaliśmy o innym karygodnym zachowaniu, które zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Zniszczony został sklep. Na ten temat wypowiedziała się jego właścicielka. Więcej o tym można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne sceny z monitoringu ujawniły zachowanie opiekunki do zwierząt. Właścicielka tonęła we łzach
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Labrador zaczął ciężko dyszeć. Przeczuwał, że od katastrofy dzielą sekundy. Niewiarygodne nagranie

Źródło: O2

Następny artykuł