Córka zmarłego przewodnika potrzebuje pomocy.Fot. zrzutka.pl/Anna Łacek/https://zrzutka.pl/wu3yuw

Potrzebna pomoc dla córeczek zmarłego pracownika TPN. Jedna z nich poważnie choruje

Córka zmarłego pracownika Tatrzańskiego Parku Narodowego potrzebuje pomocy. Pracownicy kompleksu objęli patronatem zbiórkę na rzecz chorej. Podczas akcji, TPN wspomina przedwcześnie zmarłego przyjaciela.

Córka Pawła Kauzala, który zginął podczas wspinaczki, cierpi na rzadkie schorzenie, które wymaga natychmiastowej hospitalizacji dziewczynki. Tatrzański Park Narodowy objął honorowym patronatem zbiórkę na platformie zrzutka.pl.

Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak AfrodytaJoanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak AfrodytaCzytaj dalej

Córka zmarłego pracownika TPN potrzebuje pomocy

Paweł Kauzala zginął 16 września pod Niżnim Żabim Szczytem. Był ojcem rocznej Marysi, 7-letniej Małgosi oraz 9-letniej Magdy. To właśnie średnia córka byłego pracownika TPN cierpi na atopowe zapalenie skóry. Według informacji zamieszczonych na platformie zrzutka.pl, z dnia na dzień objawy się zaostrzają. Pomoc ma być przeznaczona również dla pozostałych pociech Kauzali.

- Pomóżmy tą zbiórką dzieciakom, które straciły tatę – ich największego bohatera! Przyłącz się do akcji, która nie ukoi pustki i bólu po stracie Pawła, ale da realne wsparcie jego dziewczynkom. Wpłatą lub udostępnieniem informacji o zbiórce pomagasz, chociaż finansowo poradzić sobie Eli (żonie Pawła) w tej tragedii - piszą na swoim Facebooku przedstawiciele TPN.

TPN wspomina przyjaciela

Już teraz córka Pawła Kauzali może liczyć na wsparcie 1072 darczyńsców. Limitem docelowym miał być pułap 30 tys. zł, jednak stan na 27 września oscyluje w okolicach aż 79 793 zł już zebranych funduszy. Zmarły był związany z Tatrzańskim Parkiem Narodowym od 7 lat. Specjalizował się w badaniu ptaków, a także obserwacji rysi. Ukończył kurs na przewodnika tatrzańskiego III klasy.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy
2. Fatalne wieści, zmiany uderzą głównie w emerytów. Prawie wszyscy zapłacimy niemałe pieniądze
3. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekendu

- Był osobą niezwykle skromną, życzliwą, z wyjątkowym poczuciem humoru. Angażował się w wiele inicjatyw, wkładając w każdą prowadzoną sprawę całego siebie. Przede wszystkim jednak był kochającym mężem i tatą trzech córeczek, a naszym najlepszym kolegą i przyjacielem - wspominają przedstawiciele TPN na łamach zrzutka.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: Facebook.com/ TPN/ zrzutka.pl

Następny artykuł