Córka, a za nią niesamowity widokHappy Read

Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć

Córka poprosiła tatę o zdjęcie. Byli na długo wyczekiwanych wakacjach i żeglowali po okolicznych wodach. Dopiero po jakimś czasie mężczyzna zorientował się, co stało się za plecami jego dziecka.

Córka, ojciec i matka znajdowali się na jeziorze. Żeglowali podczas wakacyjnego wypoczynku. Jak to jest na takich wyjazdach, nie zabrakło wielu pamiątkowych zdjęć. Mężczyzna zrobił zdjęcie swojemu dziecku. Później zorientował się, co wydarzyło się w drugim planie. Fotografia stała się hitem internetu.

Koniec taniej linii lotniczej. Zbankrutowała, nic się już nie da zrobićKoniec taniej linii lotniczej. Zbankrutowała, nic się już nie da zrobićCzytaj dalej

Córka, a za nią niespotykany widok

Bohaterką zdjęcia jest 3-letnia Lily. To wyczekiwane dziecko Katy i Boba. Niespodziewanie urodziła się w 32. tygodniu ciąży. Po urodzeniu miała problemy z oddychaniem, jej narządy wewnętrzne musiały jeszcze się wzmocnić . Dopiero po sześciu tygodniach mogła wrócić do domu. Przed narodzeniem Lily, małżeństwo często żeglowało, a później zrezygnowali z tej rozrywki ze względu na zdrowie córki.

Po trzech latach w końcu zdecydowali się na zabranie dziecka na żeglugę. Opływali francuskie wybrzeże. Kiedy matka posadziła córkę obok silnika z drążkiem do sterowania, ojciec zrobił jej zdjęcie. Zdjęcie szybko opublikowali w mediach społecznościowych, w których pojawił się duży odzew. Okazało się, że rodzice uchwycili niesamowity moment.

Na zdjęciu widać, że za plecami dziewczynki pojawił się dziwny ciemny kształt. Po lepszym przypatrzeniu się widać, że jest to wieloryb. Jak się jednak okazuje, ssak nie powinien się tam znajdować. Para szybko powiadomiła odpowiednie służby. Na plażę przyjechała straż, policja oraz nurkowie. Nie zabrakło też marynarki wojennej. Wieloryb nie chciał odpłynąć w głąb akwenu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Jak odkryli nurkowie, ssak zaplątał się w ogromną ilość śmieci. Ocenili, że wieloryb zachowywał się spokojnie, tak jakby oczekiwał na pomoc. Akcja odplątywania zwierzęcia zakończyła się pomyślnie i wrócił on w głąb morza. W polskim internecie ostatnio także jedno zdjęcie zrobiło furorę. Przeczytać na ten temat można tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  2. Zakonnica zamiast kochać osierocone dzieci, odbierała im życie w okropny sposób. Niewyobrażalnie tragiczne, proceder zbiorowy, dotyczył wielu członkiń zakonu z Irlandii lata temu
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Europa
  6. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą

Źródło: Pikio

Następny artykuł