Ciechocinek. Dramat w uzdrowiskufot. pixabay.com/5598375

Horror w Ciechocinku. Niepokojące doniesienia. Mogą trafić do izolatorium

Ciechocinek to miasto, w którym znajduje się jedno z najsłynniejszych sanatorium w kraju. Jakiś czas temu doszło tam do strasznej sytuacji. Na miejscu pojawiły się karetki. Zrozpaczeni pacjenci opowiedzieli, co dzieje się na miejscu. Są nowe informacje.

Ciechocinek to miejsce, w którym doszło do wielkiego dramatu. W sanatorium izolowano dziesiątki osób. Powodem jest koronawirus. O sytuacji na miejscu opowiedzieli sami pacjenci. Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. Niestety, nie jest dobrze.

Nagle turyści zaczęli w popłochu uciekać z plaży. Ogromne niebezpieczeństwo, mamy nagranieNagle turyści zaczęli w popłochu uciekać z plaży. Ogromne niebezpieczeństwo, mamy nagranieCzytaj dalej

Ciechocinek. Horror pacjentów sanatorium

Wszystko wydarzyło się w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV w Ciechocinku. W 21 pacjentów potwierdzono obecność koronawirusa. Na miejscu wprowadzono kwarantannę. Kilka dni temu pisaliśmy, że 69 osób nadal czeka na wyniki testu. Już wiadomo, jak wyszły. Okazuje się, że są nowi chorzy.

Testy potwierdziły 20 nowych zachorowań. Powtórzono je. W ponownym badaniu pozytywny wynik otrzymały 4 osoby, które trafią na kwarantannę. Pozostali będą mogli opuścić dom uzdrojowy i wrócić do domów.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegły tragiczne wiadomości. Odszedł wybitny Polak
2. Okropna wiadomość dla Karpacza. Już od dzisiaj
3. Czekaliśmy 2 miesiące, ale w końcu jest. Zakaz handlu teraz nie będzie obowiązywać

Dramat izolowanych

- Przyjechałam tu na cztery dni i zostałam uwięziona. Siedzimy odizolowani i marzymy o tym, aby wynik testu był negatywny. Chcemy jak najszybciej wrócić do domu - powiedziała dla Interii pani Zofia. -Osoby zakażone zostały przewiezione do izolatorium w Grudziądzu, a pozostała część pacjentów, u których testy były negatywne, przebywa w części hotelowej uzdrowiska - tak wyglądała sytuacja na miejscu według jednej z pacjentek sanatorium.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Bartosz Nowak. Młody ulubieniec fanów zmarł w dramatycznym wypadku
  2. Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje

Źródło: Fakt

Następny artykuł