Ciechocinek słynie z uzdrowiskPixabay.com/5598375

Ciechocinek słynie ze swoich uzdrowisk. Mieliście okazję skorzystać?

Ciechocinek to miasto w Polsce, które wszystkim kojarzy się z sanatoriami. To właśnie tam znajduje się najsłynniejsze uzdrowisko w kraju. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jest tam więcej opcji. Byliście w ośrodkach w Ciechocinku?

Ciechocinek to miejsce, które każdy kojarzy z najsłynniejszymi w Polsce sanatoriami. Z uzdrowiskami, które się tam znajdują, powiązane jest wiele anegdotek. Warto się tam wybrać w celach zdrowotnych.

Premier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyPremier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyCzytaj dalej

Ciechocinek - stolica polskich uzdrowisk

Najpopularniejsze uzdrowisko w Polsce znajduje się w Ciechocinku, który położony jest na Kujawach. Można tam znaleźć liczne szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, zakłady przyrodolecznicze, pijalnię wód mineralnych czy warzelnię soli. To idealne miejsce dla osób, które zmagają się z chorobami układu krążenia. Miejsce często jest wybierane też przez kobiety, które leczą tam swoje dolegliwości.

Najpopularniejsze jest Sanatorium Chemik Położone jest na terenie ogrodu z urokliwymi alejkami. Można więc spacerować wśród drzew, krzewów i klombów, a także odpoczywać przy fontannie i krzewach róż. Wieczorem do użytku oddawane są romantyczne altanki. Latem odbywają się tam uroczystości, ogniska, pikniki czy imprezy muzyczne. Jednak to nie jest jedyna opcja w Ciechocinku.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni
2. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Kolejną opcją jest Szpital Uzdrowiskowy Nr IV Dom Zdrojowy. Jest to sanatorium ze strefą hotelową. basenem solankowym, sauną suchą i parową. Można tam skorzystać z mnóstwa zabiegów leczniczych. Są tam także takie usługi jak sala konferencyjna, kiosk, kawiarnia, gabinet kosmetyczny oraz salon fryzjerski. Byliście w jakimś uzdrowisku w Ciechocinku? Jeśli tak, to napiszcie w jakim w komentarzach na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupiła 10-letnią, schorowaną rybkę w zoologicznym. Niemożliwe, co się stało, kiedy zmieniła jej akwarium
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Źródło: uzdrowiskociechocinek.pl, sanatoriumchemik.pl

Następny artykuł