Chorwacja. Wypadek polskiego turystyFacebook/HGSS Stanica Makarska

Poważny wypadek Polaka w Chorwacji. Runął prosto na ziemię. Na miejscu zjawiły się służby

Chorwacja to uwielbiany przez Polaków kierunek turystyczny w Europie. Doszło tam do ogromnej tragedii. Polak, którzy przebywał tam na wakacjach, miał poważny wypadek. Spadł z dużej wysokości. Szybko uzyskał pomoc. Wiadomo, jak skończyła się akcja.

Chorwacja to jeden z najczęściej wybieranych kierunków turystycznych wśród polskich turystów. Teraz doszło tam do wypadku z udziałem jednego z naszych rodaków. Mężczyzna spadł z dużej wysokości. Wezwano pomoc. Jak zakończyła się akcja ratunkowa?

Poważne ostrzeżenia dla turystów na północy Polski. Zbadali próbki. Są groźne dla zdrowiaPoważne ostrzeżenia dla turystów na północy Polski. Zbadali próbki. Są groźne dla zdrowiaCzytaj dalej

Chorwacja. Wypadek polskiego turysty

Wszystko wydarzyło się w miejscowości Brela w Chorwacji w poniedziałek 24 sierpnia. Lokalne służby ratunkowe dostały informacje o wypadku na szlaku turystycznym. Polak spadł 12-metrowego klifu. Świadkowie zdarzenia mówili, że mężczyzna stracił równowagę. Miał poważne rany.

14 ratowników przeprowadziło akcję, podczas której zastosowano specjalne techniki wciągania noszy na linach. Poszkodowanego przetransportowano do szpitala, gdzie lekarze postawili diagnozę. Mężczyzna miał złamany obojczyk oraz liczne urazy nóg oraz ramion.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie dziś weszło w życie nowe obostrzenie. Rząd zmienił zdanie w ostatnim momencie
2. Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryć
3. Co najmniej 2400 zł emerytury, pakiet ulg i dodatków. Seniorzy mają na co czekać

Podróże do kraju na Bałkanach

Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróży do Chorwacji. Powodem jest panująca na świecie pandemia koronawirusa. "Aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących do #Chorwacja. @MSZ_RP odradza podróże do Republiki Chorwacji, które nie są konieczne z uwagi na bardzo dużą liczbę nowych zarażeń na #COVID19" - czytamy w komunikacie opublikowanym na Twitterze. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lionel Messi wybrał nowy klub. Argentyńczyk chce udowodnić swoją klasę na przekór krytykom
  2. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Kraków. Inspektorzy weszli do opuszczonego mieszkania, żeby uratować zwierzęta. Zastali widok jak z koszmaru, porażające

Źródło: o2.pl

Następny artykuł