Chorwacja przekazała wieści o wypadkuFot. pixabay.com/ Arcaion

Joanna nie żyje, miała tylko 28 lat. Dramat w Chorwacji

Chorwacja jeszcze nie zakończyła letniego sezonu turystycznego, kolejne osoby wybierają się tam na wczasy. Młoda Polka na wakacyjnym wyjeździe straciła życie. Wykonywała niebezpieczny zawód, lecz jej życie skończyło się na wczasach.

Chorwacja przekazała niezwykle smutne informacje. 28-letnia Joanna Krzempek, która pracowała w chorzowskiej policji, zginęła w wypadku drogowym. Do tragicznych wydarzeń doszło w niedzielę, jednak nadal nie są znane szczegóły. Komenda Miejska Policji w Chorzowie zamieściła komunikat, który wyraża żal wszystkich kolegów z pracy.

Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegółyNowy zakaz od północy. TVN podał szczegółyCzytaj dalej

Chorwacja przekazała wieści o wypadku Polki

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w tragicznym wypadku drogowym zginęła st. sierż. Joanna Krzempek. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy olbrzymiego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji, składa Komendant Miejski Policji w Chorzowie mł. insp. dr Grzegorz Matuszek - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Joanna Krzempek miała dopiero 28 lat. Swoją służbę w policji rozpoczęła w 2014 roku i od początku zawodowej kariery związana była z garnizonem w Chorzowie. Pracowała m.in. w Zespole do spraw Nieletnich i Patologii w chorzowskiej komendzie. Od 2019 roku była także asystentem Zespołu Dochodzeniowo-Śledczego w Wydziale Kryminalnym.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
2. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc

- Wszyscy, którzy znali Joasię wspominają ją jako ambitną i kompetentną policjantkę. Była przy tym wszystkim dobrym, życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem - piszą chorzowscy policjanci cytowani przez Wirtualna Polskę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy
  2. Wybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testów
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł