Chorwacja z Norbim na pokładzie.Fot. Twitter.com/norbi_official

Polski patent na tanie wakacje. Norbi skorzystał w Chorwacji

Chorwacja już nie należy do najtańszych kierunków wakacyjnych, więc Polacy zaczęli wykazywać się kreatywnością przy szacowaniu wyjazdowych funduszy. Jednym z “trików” pochwalił się m.in. Norbi, który wraz z żoną spontanicznie wybrał się na południe Europy.

Chorwacja wymusza na wielu turystach kreatywne podejście do podróży, więc duża część Polaków tnie koszta m.in. na stołowaniu się w restauracjach, stawiając na mniejsze knajpki, czy też gotowanie w hotelach. O krok dalej poszedł Norbert Dudziuk, znany lepiej jako Norbi. Swoim “patentem” podzielił się w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

Rząd podjął decyzję. Nowe powiaty w czerwonej strefie. Ministerstwo potwierdziłoRząd podjął decyzję. Nowe powiaty w czerwonej strefie. Ministerstwo potwierdziłoCzytaj dalej

Chorwacja według Norbiego

Chorwacja stała się celem, jak to deklaruje sam celebryta, spontanicznego wyjazdu, którego inspiracją była inna postać znana z małego ekranu. Norbi na południe wybrał się samochodem wraz z żoną - Marzeną Chełmińską. Towarzyszyć miał im czworonóg, a także ekspres. Dlaczego? O ile pies nie powinien zostawać sam w domu, to kawiarka bez problemu mogłaby w dalszym ciągu strzec kuchni. Jednakże para chciała zaoszczędzić - w tym na spożywanej kofeinie.

– Ten wyjazd był spontaniczny. Wstałem rano i mówię do żony: "Kochanie, widziałem Makłowicza w telewizji, jak opowiadał o Chorwacji, więc jedźmy tam! No i spakowaliśmy walizki, zarezerwowaliśmy nocleg, zabraliśmy psa, ekspres do kawy i wyruszyliśmy z Radomia – relacjonował w rozmowie z Faktem.

Chorwacja dla budżetowców

Podróż pary miała zająć około 12 godzin. Chorwacja przywitała Norbiego apartamentem położonym 50 metrów od plaży, jednak mimo lokalizacji - turyści starali się w dalszym ciągu minimalizować koszta. Jak przyznaje sam Dudziuk, wraz z żoną opracował pewien system, który gwarantował pewne oszczędności, przy jednoczesnym cieszeniu się regionalną kuchnią.

Dzisiaj grzeje: 1. Podsłuchał turystów w restauracji w Zakopanem. Włos jeży się na głowie, zero zahamowań
2. WP: Władza forsuje zmianę ustawy. Służby dostaną niemal nieograniczone uprawienia

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  2. Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. "Niebawem przeniosę się do wieczności"
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się

Źródło: Wirtualna Polska/ Fakt

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł