Chiny. Kontrowersyjne nagranieTwitter.com/nypost (screen)

Nagranie z Chin poruszyło internet. Ręce opadają

Chiny to kraj, w którym rozpoczęła się pandemia koronawirusa. Walka z chorobą wiąże się z ogromnym poświęceniem ze strony lekarzy. Ostatnio w sieci pojawiło się pewne nagranie, które miało pokazywać efekty ciężkiej pracy. Pojawiły się jednak podejrzenia, że to fejk.

Chiny. To stamtąd pochodzi lekarka, która zamieściła w mediach społecznościowych kontrowersyjne nagranie. Pokazuje, jak zdejmuje kombinezon ochronny. Wtedy zdarza się coś niesamowitego. Czy na pewno jest to prawdą?

Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?Czytaj dalej

Chiny. Kontrowersyjne nagranie lekarki

Na filmie można zobaczyć moment ściągnięcia kombinezonu z ciała. W pewnym momencie z jego wnętrza wylewają się litry „potu”. Według informacji pojawiających się w internecie, kobieta miała pracować w bardzo wysokiej temperaturze przez długi czas. W związku z tym doszło do znacznej utraty potu. Kobieta, którą widać na nagranieu, pracuje w placówce medycznej w Urumczi, w Xinjiangu. Choć nagranie powstało 8 sierpnia, dopiero teraz trafiło do sieci. Wywołało bardzo różne emocje i reakcje.

Wielu internautów ma wątpliwości co do autentyczności nagrania. Ludzie piszą, że jest niemożliwe, aby kobieta straciła kilka wiader potu i tym samym była w stanie normalnie funkcjonować. Zastanawia też to, że w czasie pracy pot nie wydostawał się z kombinezonu. Niektórzy twierdzą, że widoczny na nagraniu płyn to nic innego, jak woda pochodząca z dezynfekcji po zakończeniu pracy. Nie wiadomo jednak w stu procentach, jaka jest prawda.

Dzisiaj grzeje: 1. Tylko najbliżsi wiedzieli. Choroba powoli wyniszczała Beatę Pawlikowską, wstrząsające wyznanie
2. Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośni
3. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie

Warto zauważyć, że kombinezony są ogromnym utrudnieniem w funkcjonowaniu. Uniemożliwiają korzystanie z toalety, jedzenie posiłków, a dodatkowo powodują dodatkowe urazy skóry i nadmierne pocenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdy odnalazł zaginiony telefon, zdębiał. W galerii pojawiły się niesamowite zdjęcia złodziei
  2. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  3. Zrobił pozornie zwykłe zdjęcie klifu. Kiedy wrócił do domu zauważył szczegół, od którego włos się jeży
  4. Niewiarygodne, co wyprawiali w centrum miasta w biały dzień. Przechodnie mieli mdłości, ogromny wstyd
  5. Pilny apel policji, w Niemczech odkryto zwłoki Polaka. Za pomoc ogromna nagroda
  6. Zauważył nowo narodzonego jelonka na drodze. Kierowcy nagrali, co z nim zrobił

Źródło: popularne.pl

Następny artykuł