Chiny PolkaFot. Pixabay.com/_Alicja_

Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni

Chiny stały się niestety miejscem śmierci młodej Polki. Doszło do nieszczęścia, a teraz rodzina jest bezradna. Nic nie mogą zrobić i muszą błagać o pomoc, wyjątkowo smutna sytuacja.

Chiny od lat fascynowały irminę Mateńską. Po ukończeniu studiów w końcu udało jej się tam wyjechać, niestety doszło do najgorszego. Rodzinie przekazano tragiczną wiadomość o śmierci młodej kobiety.

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCórka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCzytaj dalej

Irmina do Chin wyjechała w 2019 roku, po tym, jak ukończyła studia na Wydziale Europeistyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczała w Chinach i Indiach języka angielskiego. Teraz jej rodzina została bez żadnej pomocy.

Chiny od zawsze ją fascynowały. Niestety doszło do najgorszego

Informację o śmierci Irminy jej matka otrzymała od konsula RP w Chinach.

- Nic nie zapowiadało tragedii. Uśmiechnięta, rzetelna, wrażliwa, z planami na przyszłość, lubiła podróże i nauczanie, pomoc innym - pisze o swojej zmarłej córce mama.

W mediach nie pojawiła się informacja o przyczynach śmierci, wiadomość jest jednak tragiczna i sprowadza na rodzinę nieszczęście. Mama Irminy nie jest bowiem w stanie sprowadzić ciała swojej ukochanej córki do domu. Właśnie z tego powodu błaga internautów o pomoc.

Rodzina błaga o pomoc

- Jeżeli w ciągu paru dni nie opłacę za usługi repatriacji ciała córki do kraju, może zostać "pochowana" w masowym grobie, spopielona, wg zasad lokalnych, w sytuacji paniki i chaosu na terenie Chin, a nawet pomijania procedur... - napisała zrozpaczona kobieta na profilu Zrzutki.

Niezbędne 30 tysięcy złotych dla wyspecjalizowanej firmy pogrzebowej już zostało uzbierane, zostaje jednak kwestia kosztów dodatkowych oraz pogrzebu w Polsce. Jak mama Irminy sama pisze, gdyby dysponowała taką gotówką, nie musiałaby prosić o pomoc. Liczy się każdy grosz, a pieniądze wpłacać można TUTAJ.

Chiny Polka

Screen/Zrzutka.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Na Ukrainie urodziło się wyjątkowe dziecko. Jego rozmiary zaskakują
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł