chiny zdjęciafot. twitter.com/ @GMOChannel

Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia

Chiny były miejscem, gdzie rozpoczęła się pandemia koronawirusa. Po kilku miesiącach ogłosiły wygraną. Teraz do sieci wyciekły zdumiewające zdjęcia. Ciężko uwierzyć, co tam się teraz dzieje.

Chiny utrzymują, że wygrały z epidemią koronawirusa. Ponadto od 1 października Chińczycy obchodzą jedno z najważniejszych świąt - Święto Narodowe Chińskiej Republiki Ludowej. Do sieci wyciekły zdjęcia zdumiewające zdjęcia. Widok jest niepokojący.

Stało się, wprowadzają lockdown, ma trwać 4 tygodnie. Władze europejskiego kraju podjęły decyzjęStało się, wprowadzają lockdown, ma trwać 4 tygodnie. Władze europejskiego kraju podjęły decyzjęCzytaj dalej

Chiny. Do sieci trafiły niepokojące zdjęcia

Święto Narodowe Chińskiej Republiki Ludowej trwa w tym roku aż 8 dni, co Chińczycy nazywają złotym tygodniem. Wielu z nich wyruszyło z tego powodu na wakacje, co spowodowało wzmożony ruch na dworcach i lotniskach. W zeszłym roku podczas świąt mieszkańcy Państwa Środka odbyli 782 mln podróży, a ponad 7 mln osób wyjechało za granicę.

Podjęli decyzję. Wraca nauczanie zdalne i zaostrzone restrykcje. Kolejny nasz sąsiad musiał podjąć odważną decyzjęPodjęli decyzję. Wraca nauczanie zdalne i zaostrzone restrykcje. Kolejny nasz sąsiad musiał podjąć odważną decyzjęCzytaj dalej

Do sieci wyciekło nagranie ze szlaków popularnego pasma górskiego Huang Shan. W niedzielę zjawiły się tam prawdziwe tłumy turystów, z których wielu zdawało się zapomnieć o światowej pandemii i spacerowało bez maseczki - zauważa "Daily Mail". Podobna sytuacja panowała wśród turystów odwiedzających Wielki Mur Chiński czy Disneyland w Szanghaju.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa walka, w środku było ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, wiadomość ze świata
2. Rossmann rozbija bank, w sklepach ustawią się kolejki. Oferta przyciągnie tłumy
3. Jest przełom. Wyciekły informacje o WizzAir, klienci mogą nie uwierzyć

Koronawirus w Chinach

Pierwsze ognisko nowego koronawirusa odnotowano pod koniec 2019 roku w mieście Wuhan w środkowych Chinach. Łącznie od początku pandemii w kontynentalnej części państwa potwierdzono 85 470 przypadków COVID-19. W tej liczbie nie zawarto jednak bezobjawowych nosicieli.

Skandal przy Jasnej Górze. Nie mieści się w głowie. Interweniowały służby. Dla mieszkańców i turystów skutki mogą być katastrofalneSkandal przy Jasnej Górze. Nie mieści się w głowie. Interweniowały służby. Dla mieszkańców i turystów skutki mogą być katastrofalneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ukrycia nagrano, co weterynarz robi psu, gdy nikt nie patrzy. Prawda jest zaskakująca
  2. Karta Pokemon jak apartament w Warszawie. Astronomiczna cena, raper wydał ogromne pieniądze
  3. Przełomowa decyzja Chin, ogłosili. Cały świat przeciera oczy i nie wierzy
  4. Klamka zapadła, Ryanair podjął nagłą decyzję. Tylko jeden rodzaj, ostatecznie
  5. Stało się, czarny scenariusz spełnia się na północy kraju. Niestety, potężne rozczarowanie turystów
  6. Odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nie ma go w domu. Monitoring wszystko nagrał

Źródło: RMF24

Następny artykuł