Chiny Polka nagranieFot. Twitter @wtruszynska

Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

Chiny zmieniły się nie do poznania. Do mediów trafiło nagranie Polki. Kobieta zdała relację z tego, jak wygląda Wuhan. Po zobaczeniu tego materiału wideo wiele osób może złapać się za głowę. To w tym miejscu rozpoczęła się pandemia koronawirusa, która nadal znacznie zaburza życie na całym świecie. Wnioski mogą być zaskakujące.

Chiny po pandemii koronawirusa zmieniły się nie do poznania. Pokazała to Polka, która udostępniła materiał wideo zrobiony w samym Wuhan. To właśnie tam rozpoczęłą się pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat. Widok dworca kolejowego Hankou w tym mieście może zaskakiwać. Wiele osób nie spodziewało się takiego widoku. Nagranie zrobiła Weronika Turszczyńska.

Wracamy do sytuacji z marca. Już od soboty nowe ograniczenia w całym kraju. Wysoki alertWracamy do sytuacji z marca. Już od soboty nowe ograniczenia w całym kraju. Wysoki alertCzytaj dalej

Wszyscy zastanawiają się, jak obecnie wyglądają Chiny. Polska youtuberka Weronika Truszczyńska niedawno opublikowała materiał wideo z dworca kolejowego w Wuhan – miasta, z którego SARS-CoV-2 rozprzestrzenił się na cały świat. Widok może zaskakiwać, ponieważ wygląda na to, że mocartstwo zapomniało już o niebezpiecznej sytuacji i ma się dobrze. Na nagraniu widać tłumy. W dodatku Chiny nie martwią się skokiem wzrostu zachorowań w przeciwieństwie do Europy.

Chiny szokują. Wuhan zapomniało o pandemii.

Chiny 1 października świętowały Święto Narodowe Chińskiej Republiki Ludowej – jeden z najważniejszych dni dla całego kraju. Chociaż wiele wskazuje na to, że Polska mierzy się już z drugą falą pandemii koronawirusa, najwyraźniej zarówno Wuhan – miasto, w którym wszystko się zaczęło – jak i cały kraj poradziły już sobie z niebezpiecznym patogenem. Potwierdza to nagranie polskiej youtuberki Weroniki Turszczyńskiej.

Chiny znów są zatłoczone. Patrząc na materiał wideo udostępniony przez polską youtuberkę, aż trudno uwierzyć w to, że jeszcze nie tak dawno całe Wuhan było zamkniętym miastem. Chociaż sytuacja była dramatyczna, dzisiaj cały kraj nie odnotowuje już wielu przypadków zarażeń. Niestety nie można tego powiedzieć o państwach europejskich, które teraz przechodzą wyraźny skok.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu
2. Pan Tadeusz nagle dostał pismo, żądają od niego ponad 1000 zł. Tysiące emerytów powinny uważać
3. Nowe obostrzenia w Polsce. Polsat podał szczegóły, uderzą również w turystów

Chiny łącznie odnotowały 85424 przypadków SARS-CoV-2. Obecnie w Polska znacznie przebiła już te statystyki. W innym z naszych artykułów pisaliśmy o akcji, w którą zaangażowało się setki strażaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddali go do schroniska, bo wyglądał jak "potwór". Szczeniak otrzymał szansę, niewiarygodne, jak się zmienił
  2. Kuriozalne sceny na wizji podczas programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przejdzie do historii?
  3. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne
  4. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
  5. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  6. Dantejskie sceny w łódzkim. Tysiące zwierząt zginęło w pożarze chlewni, nie miały szans

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł