Chiny najnowsze dane ws. koronawirusaHECTOR RETAMAL/AFP/East News

Najnowsze, oficjalne dane z Chin ws. koronawirusa są porażające. Aż trudno uwierzyć

Chiny przedstawiły najnowsze dane dotyczące zachorowań na koronawirusa w tym kraju. Oficjalne informacje są porażające, bez wątpienia zaskoczą wiele osób.

Chiny były pierwszym krajem, w którym pojawił się po raz pierwszy koronawirus. Wuhan było pierwszym ośrodkiem zakażenia, a szybko okazało się, że choroba rozprzestrzenia się błyskawicznie. Choć liczba zarażonych w pewnym momencie była tam niezwykle wysoka, a ilość zgonów przytłaczała, od pewnego czasu pojawia się stamtąd wiele pozytywnych informacji. Te najnowsze, oficjalne dane są szczególnie porażające i napawają optymizmem - odnotowano zaledwie jeden nowy przypadek zakażenia i to nie jedyna, dobra wiadomość.

Najlepsza wiadomość od 10 marca. Jest powód do radości i ogromna nadziejaNajlepsza wiadomość od 10 marca. Jest powód do radości i ogromna nadziejaCzytaj dalej

Chiny przekazały najnowsze dane. Aż trudno uwierzyć

Narodowa Komisja Zdrowia Chin przekazała oficjalne dane o pandemii w tym kraju. Choć może się to wydawać zaskakujące, biorąc pod uwagę to, że jeszcze niedawno kraj ten miał najwięcej przypadków, w sobotę odnotowali tylko jeden przypadek choroby. Jak podkreślono w komunikacie przywoływanym przez Do Rzeczy, osoba zakażona koronawirusem przyjechała z zagranicy.

Nie jest to jednak jedyna, pozytywna wiadomość z Chin. Okazuje się, że nie odnotowano tam ani jednego przypadku zgonu. Raport z dnia poprzedniego mówił jeszcze o 12 przypadkach zakażeń (6 przywiezionych z zagranicy), jest to więc porażająca i niezwykle optymistyczna informacja.

Dzisiaj grzeje: 1.Polka utknęła w prawdziwym raju. Przepiękne miejsce i nie ma w nim koronawirusa
2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Do tej pory ogólna liczba osób zarażonych koronawirusem w Chinach wynosi juz 82875 osób. Od początku pandemii zmarły tam 4633 osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
  2. Shih tzu ma pyszczek jak człowiek. To najdziwniejszy pies jakiego można spotkać
  3. Kargula i Pawlaka znają wszyscy. Niewielu wie, gdzie leży miasteczko z filmu
  4. Szkoły zostają zamknięte, wiadomo kiedy dzieci wrócą do szkół. Rząd we Włoszech podjął decyzję
  5. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć
  6. To już pewne. Rząd wydał specjalne rozporządzenie. Ekstraklasa coraz bliżej powrotu

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł