Cezary Pazura zachwycił zdjęciem z przeszłościinstagram.com/czarekpazura

Cezary Pazura pokazał stare zdjęcie z Międzyzdrojów. Fanów zamurowało

Cezary Pazura zamieścił na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. To fotografia sprzed wielu lat, która zaskoczyła wielu fanów. Nie jest na niej sam. Towarzyszy mu dwóch innych aktorów. Z kim pozował wtedy Pazura?

Cezary Pazura wrzucił na Instagramie zdjęcie z przyszłości. Aktor zaczynał w 1986 roku. Opublikował zdjęcie z Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach w 1999 roku. Pazura jest na nim z Wojciechem Mecwaldowskim. Obok nich przy stole siedzi Zbigniew Zamachowski. Dlaczego to zdjęcie jest wyjątkowe?

Paraliż w szkole. 200 osób na kwarantannie. Sytuacja wymyka się spod kontroliParaliż w szkole. 200 osób na kwarantannie. Sytuacja wymyka się spod kontroliCzytaj dalej

Cezary Pazura wstawił zdjęcie z przeszłości

- W 1999 roku na festiwalu w Międzyzdrojach jakiś „chłystek” przerwał nam „śniadanie mistrzów”, żeby zrobić sobie zdjęcie. Ten gość to Wojciech Mecwaldowski. Mój kolega. Wybitny aktor. Jego rola w filmie „Juliusz” przejdzie do historii polskiej komedii...! Tak. Czas jest nieubłagany- widać po fotografii. Dla Ciebie Wojtek - pisze żartobliwie pod zdjęciem Cezary Pazura.

Okazuje się, że Wojciech Mecwaldowski zrobił sobie zdjęcie z Pazurą i Zamachowkim jako fan. Wtedy jeszcze nie pracował jako aktor. Nikt się nie spodziewał, jaki sukces odniesie za wiele lat. Po fotografii widać, jak bardzo Mecwaldowski się zmienił. Internauci piszą w komentarzach, że wygląda jak Robert Kubica.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłach

Gwiazdor na wakacjach

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Cezary Pazura wraz z żoną Edytą wybrał się na wakacje. Na urlop postanowili pojechać nad polskim morzem. Podczas wypoczynku aktor zrobił zdjęcie, które podbiło internet. Postanowił zrobić parodię typowego, polskiego turysty. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemowlę zaczepia wielkiego amstaffa. Finał mógł być tylko jeden, wszystko zostało nagrane
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości
  5. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  6. Steve Irwin zginął od ciosu płaszczki w serce. Dziś 14 rocznica jego śmieci

Źródło: natemat.pl

Następny artykuł