Centrum handlowe miejscem katastrofyturysci.pl

Jest ofiara śmiertelna, rzucili się do ucieczki. TVP o tragedii w centrum handlowym za granicą

TVP podało, że centrum handlowe stało się miejscem ogromnej tragedii. Doszło tam do strzelaniny. Niestety, sytuacja nie skończyła się szczęśliwie. W wyniku zdarzenia zginęła co najmniej jedna osoba. W którym kraju doszło do tej katastrofy?

TVP poinformowało o prawdziwej tragedii w popularnym centrum handlowym. W budynku pojawił się uzbrojony mężczyzna, który zaczął strzelać. W wyniku strzelaniny zginął człowiek.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

TVP: strzelanina w centrum handlowym

Do tragedii doszło w miejscowości Mishawaka, w stanie Indiana w Stanach Zjednoczonych. Nie żyje co najmniej jedna osoba. Ofiar śmiertelnych może być więcej. Gdy na terenie budynku pojawił się napastnik, wśród klientów wybuchła panika. Wiele osób krzyczało i szukało kryjówek.

Jak poinformował media Michael McGann, koroner hrabstwa St.Joseph, wszystko wydarzyło się około godziny 15:00 czasu lokalnego w University Park Mall w Mishawaka. Jest to mała miejscowość położona niedaleko miasta South Bend.

Na ten moment nie są znane szczegóły w sprawie. Funkcjonariusze próbują ustalić okoliczności. Nie wiadomo nawet, czy na pewno był to jeden napastnik. Pracownicy służb rozważają możliwość, że było ich więcej. Nie ma też informacji na temat, czy zostali zatrzymani podejrzani.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. Dramatyczny apel w internecie: "Jestem inwalidą, idę do szpitala, psa czeka schronisko, proszę o dom". Pomożecie?

Nie są znane motywy sprawcy ani dane osobowe ofiary. Udało się jednak ewakuować osoby, które przebywały na terenie centrum handlowego. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej strzelaninie. Można o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Onet

Następny artykuł