centrum miasta to nie najlepsze miastoFot. wikimedia.commons/ Aragorn25x/ CC BY-SA 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.de

Niewiarygodne, co wyprawiali w centrum miasta w biały dzień. Przechodnie mieli mdłości, ogromny wstyd

Centrum miasta zawsze jest pełne ludzi. Niektórym to nie przeszkadza i zaczynają zachowywać się nieodpowiednio. Policjanci są w szoku - to już kolejne takie zajście w ostatnich tygodniach.

Centrum Katowic, ulica Mariacka: na jednej z ławek para oddaje się miłosnym igraszkom. Nie wiedzieli, że są nagrywani, chociaż z pewnością zdawali sobie sprawę z tego, że nie są sami. Chociaż było już ciemno, a przechodniów nieco mniej niż w dzień, to wielu osobom zbierało się na mdłości. Nie każdy ma ochotę oglądać takie sceny, a w dodatku w przypadkowym publicznym miejscu.

Ministerstwo już potwierdziło, pojawią się nowe znaki drogowe. Lepiej je poznać zanim posypią się karyMinisterstwo już potwierdziło, pojawią się nowe znaki drogowe. Lepiej je poznać zanim posypią się karyCzytaj dalej

Centrum miasta to nie najlepsze miejsce na igraszki

Jak informuje Radio Eska, do zdarzenia doszło prawdopodobnie w nocy z 12 na 13 września. Kamery miejskiego monitoringu nie uchwyciły podejrzanie zachowującej się pary, lecz jeden z przechodniów nie omieszkał nagrać całego zajścia. Wideo pojawiło się w sieci i dopiero wtedy policjanci dowiedzieli się o sprawie. Część osób śmieje się z seksu w centrum miasta, inni są oburzeni.

To nie jedyny przypadek pary nie kryjącej się ze swoim pożądaniem w ostatnich tygodniach. Funkcjonariusze policji wystawiają mandaty i przyznają, że to dla nich dosyć krępująca sytuacja. W Koninie do intymnego zbliżenia doszło w biały dzień. Pomimo wielu przechodniów para się nie opamiętała. Kobieta otrzymała mandat, lecz tożsamości mężczyzny nie udało się ustalić.

Dzisiaj grzeje: 1. Władze zdecydowały. Na południu Polski wszystko się zmieni. Nie ma odwrotu
2. "Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanej
3. Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci

Zaledwie kilka dni później pewna para została nakryta w wylocie tunelu przy dworcu autobusowym w Krakowie. Policja dotarła na miejsce, gdy damskie spodnie leżały jeszcze na ziemi. Nie chcąc przedłużać krępującej interwencji wystawili dwa mandaty i odjechali. We wrześniu na publiczny seks zdecydowała się jeszcze para w Kościerzynie. Policja otrzymała nagrania z monitoringu, dzięki czemu ustali sprawców zamieszania. Latem głośno było o wieży miłości w okolicy Wolsztyna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Suczka ważyła ponad 22 kilogramy. Przeszła niesamowitą metamorfozę dzięki ludziom o dobrych sercach
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł