celnicy zatrzymanie poznańFot. Wikipedia.org/Tenautomatix/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Polka zatrzymana na lotnisku. Wielki sukces polskich służb

Celnicy zatrzymali na lotnisku kobietę, która przygotowywała się do podróży. Okazało się, że to wielki sukces polskich służb.

Celnicy pracujący na lotniskach mają wyjątkowo odpowiedzialne zadanie. Nie tylko kontrolują bagaże i dbają o to, by między krajami nie dochodziło do przepływu nieodpowiednich przedmiotów. Zajmują się również kontrolowaniem, czy kraj opuścić mogą osoby, które są poszukiwane przez policję. Na lotnisku w poznaniu właśnie zatrzymano Polkę, która poszukiwana była przez Interpol.

Koronawirus na kolejnym kontynencie. Reuters: potwierdzony przypadekKoronawirus na kolejnym kontynencie. Reuters: potwierdzony przypadekCzytaj dalej

Celnicy zatrzymali w Poznaniu poszukiwaną Polkę

Jak podaje portal Tanie Loty, do zatrzymania doszło 24 lutego w porcie Lotniczym w Poznaniu-Ławicy. Celnicy ujęli 45-letnią Polkę. Po sprawdzeniu jej danych okazało się, że jest ścigana przez międzynarodową organizację policji, Interpol, za liczne oszustwa.

- W trakcie kontroli jej dokumentów ustalono, że jest poszukiwana przez Interpol za liczne oszustwa. 45-latka przekazana została funkcjonariuszom policji - cytuje rzeczniczkę Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, Mjr SG Joannę Konieczniak, portal Tanie Loty.

Jak podaje portal, Polka chciała wylecieć do Oslo, jednak służba celna udaremniła ten plan dzięki błyskawicznej interwencji.

Dzisiaj grzeje: 1. Członek załogi samolotu miał koronawirusa. Turyści masowo próbują odwoływać loty
2. Polacy mogą masowo zarobić na koronawirusie. Wystarczy, że masz 22 zł, ale już wkrótce może być za późno

Portal Epoznan.pl podaje, że od początku roku na tym lotnisku doszło już do zatrymania 17 osób poszukiwanych przez służby lub wymiar sprawiedliwości. 11 osób trafiło w ten sposób do aresztu, a pozostali zostali zwolnieni po zapłacie zaległych kar grzywny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  2. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut
  3. Polka mieszka w czerwonej strefie we Włoszech. "Straszna panika, radzimy sobie, jak możemy"
  4. LOT ma błyskawiczną ofertę dla turystów. Niewiele czasu, by kupić najtańsze bilety
  5. Nowe biuro podróży na polskim rynku. Turyści mają ogromny powód do radości, kusząca oferta
  6. Robert Kubica o włos od wypadku. Groźny incydent na zakręcie (WIDEO)

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł