byl sobie czlowiekFot. youtube.com/ FranciszekF1

Oglądaliście serial "Był sobie człowiek"? Pokazywał historię ludzi i miejsc w wyjątkowy sposób

"Był sobie człowiek" to kultowy serial animowany, który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Pokazywał losy ludzi i Ziemi w wyjątkowy sposób. Oglądaliście ten program?

"Był sobie człowiek" to francuski serial animowany wyprodukowany w 1978 roku dla France 3. Seria cieszyła się ogromną popularnością również w Polsce, a przed telewizorami gromadziła całe rodziny. Pamiętacie ten kultowy program?

Nie żyje, niestety. TVN poinformował o niespodziewanej tragedii poza granicami PolskiNie żyje, niestety. TVN poinformował o niespodziewanej tragedii poza granicami PolskiCzytaj dalej

Pamiętacie "Był sobie człowiek"?

Serial opowiadał o dziejach ludzkości od początków do wizji przyszłości po XX wieku. Pokazywał również wiele ciekawych miejsc oraz postaci w nietuzinkowy sposób. Symbolem całej serii jest mistrz, poczciwy starzec z siwą brodą, która okrywa całe jego ciało.

Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówiłWyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówiłCzytaj dalej

Seria składała się z 26 odcinków, z których pierwszy nosił nazwę "Była sobie Ziemia" i opowiadał o powstaniu pierwszych form życia na naszej planecie. Następnie przechodziliśmy przez kolejne okresy historyczne aż do odcinka "Była sobie... Ziemia. Dokąd prowadzi nas przyszłość".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, niestety. TVN poinformował o niespodziewanej tragedii poza granicami Polski
2. Milionerzy: Ciężko uwierzyć, że pytanie padło na wizji. Sam Hubert Urbański zaniemówił, a publiczność wstrzymała oddech
3. Małżeństwo Zenka Martyniuka zagrożone? Sytuacja wymyka się spod kontroli. Wyjazd syna za granicę mógłby być ostatnią deską ratunku?

"Był sobie człowiek" cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich grup wiekowych i na tym prawdopodobnie opierał się jego fenomen. Przekazywał dzieciom wiedzę o świecie w bardzo przystępny i ciekawy sposób Oglądaliście ten program? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach na naszym Facebooku.

W Polsce spadł śnieg. Ulice i chodniki zasypane, jest nagranieW Polsce spadł śnieg. Ulice i chodniki zasypane, jest nagranieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo policjantów zatrzymało właściciela szczeniaków w ostatniej chwili. Okropne, co próbował im zrobić
  2. Najprostsze pytanie z Milionerów zaskoczyło uczestnika. Nikt się nie spodziewał
  3. Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzję
  4. Dostał pierwsze pytanie i już dzwonił do taty. Każdy turysta bez problemu by odpowiedział w Milionerach
  5. Zabierasz bagaż na pokład WizzAir? Lepiej uważaj, przez jeden błąd zapłacisz o wiele więcej
  6. Nagrali, jak dziewczynka celowo dokucza małpce. Nagle zwierzę nie wytrzymało, wstrząsająca reakcja

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł