Bus nie miał szans w starciu z kierowcą.Fot. Facebook.com/KSRG OSP Borki

Pasażerowie poczuli wstrząs, nagle doszło do tragedii. Są ranni, interweniowali strażacy

Bus nie miał szans w starciu z kierowcą. Złamanie przepisów skończyło się tragicznie. Rannymi zajęły się służby ratunkowe. W akcję włączył się również zespół straży pożarnej.

Bus stał się obiektem niemałej kolizji, w wyniku której ucierpiało przynajmniej 6 pasażerów. Wypadek spowodował nieodpowiedzialny kierowca łamiący podstawowe zasady ruchu drogowego. Miejsce zdarzenia zabiezpieczały zespoły ratunkowe i oddział straży pożarnej. To kolejne w ostatnim czasie doniesienia o niebezpiecznych kolizjach w transporcie zbiorowym.

Ostre słowa ministra zdrowia na temat obostrzeń. Szykuje się wysyp mandatówOstre słowa ministra zdrowia na temat obostrzeń. Szykuje się wysyp mandatówCzytaj dalej

Bus bez szans na ucieczkę. Chwile grozy na trasie

Jak podają dziennikarze Polsat News, do zdarzenia doszło w piątek (31 lipca) około godziny 13:00. Na skrzyżowaniu dróg powiatowych w Tchórzewie (województwo lubelskie) bus modelu Ford Transit został staranowany przez rozpędzonego kierowcę. Pojazd był przeznaczony do przewozu osób niepełnosprawnych.

Bus kursował nieopodal Radzynia Podlaskiego. Według doniesień lokalnej komendy kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa i złamał podstawowe przepisy ruchu drogowego. Nie wyhamował. Siła uderzenia była tak duża, że ford runął na bok. Ucierpiało 6 osób.

Bus przewożący niepełnosprawny ofiarą nieodpowiedzialności

Na miejscu zdarzenia pojawiła się karetka. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Co ważne, u kierowców nie wykazano obecności alkoholu w organizmie. Służby nadal badają przebieg wydarzeń i szczegółowe przyczyny wypadku. Teraz policja apeluje o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków oraz stanu infrastruktury.

Dzisiaj grzeje: 1. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
2. 1,5 tys. osób jest zagrożonych. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

3. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta

- Wraz z zastępami z PSP Radzyń Podlaski udzieliliśmy pierwszej pomocy osobom poszkodowanym do czasu przyjazdu służb, następnie ustabilizowaliśmy przewrócony pojazd podporami oraz zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia - relacjonowali na swoich mediach społecznościowych strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Borkach.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dariusz Siatkowski obchodziłby dziś 60. urodziny. Śmierć męża Kasi z filmu ”Kogel-mogel” do dziś jest zagadką
  2. Justyna Żyła będzie wściekła. Na jaw wyszło, że Piotr spotyka się z popularną gwiazdą TVN ?
  3. Ziobro poszedł do Rydzyka, aby poskarżyć się na PiS. Takiej sytuacji jeszcze nie było, zadziwiające słowa
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Odebrany interwencyjnie labrador zmienił się nie do poznania. Wcześniej był głodzony, mieszkał w piwnicy

Źródło: Polsat News

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł