bułgaria wspaniałe miejsceFot. pixabay.com/ nextvoyage

Byliście w Bułgarii? Tysiące Polaków spędza tam wakacje

Bułgaria jest jednym z najpopularniejszych zagranicznych kierunków wśród Polaków. Kusi przede wszystkim pięknymi plażami nad ciepłym Morzem Czarnym. Byliście w tym wspaniałym kraju?

Bułgaria zachwyca zagranicznych turystów ciepłym morzem oraz wyjątkowym klimatem, którego nie da się oddać nigdzie indziej. Tylko w 2016 kraj odwiedziło 8,252 mln turystów, w tym wielu Polaków. Byliście kiedyś w tym raju na Ziemi?

Polsat potwierdza: Rząd zmienił zdanie ws. nowych obostrzeń w całym kraju. To już pewne. Polacy i turyści powinni wiedziećPolsat potwierdza: Rząd zmienił zdanie ws. nowych obostrzeń w całym kraju. To już pewne. Polacy i turyści powinni wiedziećCzytaj dalej

Bułgaria przyciąga tysiące turystów

Tym, co najbardziej przyciąga turystów do Bułgarii są zdecydowanie plaże nad Morzem Czarnym, które słynie ze swojej ciepłej wody. Najbardziej popularnymi kurortami są Złote Piaski i Słoneczny Brzeg, jednak ogromną popularnością cieszą się również największe nadmorskie miasta - Warna, Burgas, gdzie znajdują się lotniska.

Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuBędą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuCzytaj dalej

Turyści nastawieni na zwiedzanie z pewnością nie będą się tutaj nudzić. Wśród obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO znajdziemy między innymi Cerkiew Bojańską, położoną blisko stolicy państwa - Sofii, a także zabytkowe miasto Nesebyr czy Rylski Monastyr.

Dzisiaj grzeje: 1. Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynku

Miłośnicy przyrody też z całą pewnością znajdą w Bułgarii coś dla siebie. Wśród najbardziej znanych rezerwatów znajdują się jezioro Srebyrna oraz górzysty Park Narodowy Pirinu. Byliście w którymś z tych wspaniałych miejsc na Bałkanach? Opowiedzcie koniecznie w komentarzach na naszym Facebooku.

Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowyWszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z wyprawy sprzed 22 lat. Totalna petarda, nie da się oderwać oczu
  4. Wyciekły porażające zdjęcia z Chin. Nie do wiary, co się tam wyprawia
  5. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł