Boso przez świat program Cejrowskiegofot. Boso przez świat/ Wojciech Cejrowski

Oglądaliście "Boso przez świat"?

"Boso przez świat" to popularny program podróżniczy, którego producentem i prowadzącym jest znany z ciętego języka Wojciech Cejrowski. W każdym z odcinków poznawaliśmy fragment opowieści o wojażach podróżnika.

"Boso przez świat" to najbardziej znany program Wojciecha Cejrowskiego. Większość odcinków ukazuje piękno Ameryki Południowej, w której zakochał się polski podróżnik. W pozostałych mogliśmy zobaczyć kraje z całego świata. To, co łączyło wszystkie odcinki, to kolorowa koszula prowadzącego, który dopasowywał jej barwy do dominujących w danym regionie.

Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?Czytaj dalej

"Boso przez świat" oglądaliśmy na kilku kanałach telewizyjnych

Wojciech Cejrowski jest kontrowersyjną postacią - jedni go kochają, inni nienawidzą. Bez względu na osobisty stosunek do jego postaci trzeba przyznać, że ma talent do opowiadania ciekawych historii. W swoim życiu odbył wiele wypraw, z których zawsze przywoził niesamowite skarby i opowieści. Część z nich usłyszeliśmy w programie "Boso przez świat" i "Wojciech Cejrowski. Boso".

Program podróżnika emitowano w TVP2 w latach 2007-2011 z premierowymi odcinkami w niedzielę o 9.55, a później o 10.15. W czerwcu 2011 Wojciech Cejrowski rozwiązał współpracę z TVP i rozpoczął prace nad nowym programem podróżniczym "Wojciech Cejrowski. Boso", który emitowany był na antenie TVN Style od 17 czerwca 2011. Od września 2013 roku premierowe odcinki programu prezentowane są na antenach TV Puls oraz Puls 2. Każdy z nich trwa ok. 25 minut.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Chorwacji. 28-letnia Joanna nie żyje
2. Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłym

Więcej ciekawych historii z podróży Wojciecha Cejrowskiego znajdziemy w jego książkach. Do tej pory ukazały się m.in. "Podróżnik WC", "WC na końcu Orinoko", "Gringo wśród dzikich plemion", "Rio Anaconda", "Wyspa na prerii" i "Piechotą do źródeł Orinoko" Znajdziemy w nich nie tylko zabawne opisy szalonych przygód, ale też praktyczne porady, jak przygotować się do wielkiej wyprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie inaczej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł